Дональд Трамп почав приймати донати у біткоїнах

Дональд Трамп почав приймати донати у біткоїнах

Пожертви на передвиборчу кампанію приймаються через американську біржу Coinbase.

Кандидат на пост президента США Дональд Трамп оголосив, що для фінансування своєї передвиборчої кампанії тепер приймає біткоїни. Про це пише Bitcoin Magazine.

«Сьогодні зусилля потрібно спрямовувати на зменшення контролю уряду над прийняттям фінансових рішень американцями, що є частиною «сейсмічного зсуву» в бік свободи. Ця заява відображає прихильність президента Трампа до свободи рішень, що цінується більше, аніж соціальний державний контроль», - повідомили представники передвиборчого штабу.

Що стосується самих пожертвувань на кампанію, то в оголошенні уточнюється, що прихильники кандидата зможуть надсилати біткоїни та інші криптовалюти на кампанію «Трамп 2024» через американську публічну біржу Coinbase.

Як Трамп Змінював думку щодо біткоїнів

Свого часу Дональд Трамп неодноразово критикував біткоїн, називаючи його прикладом шахрайства і наголошуючи на його потенційних загрозах для фінансової системи. В одному зі своїх інтерв'ю він заявив, що біткоїн та інші криптовалюти можуть використовуватися для незаконної діяльності, включаючи відмивання грошей та ухилення від податків. Трамп також висловлював занепокоєння щодо можливого впливу біткоїна на долар США, підкреслюючи, що долар повинен залишатися єдиною національною валютою.

Але, як бачимо, сьогодні його ставлення кардинально змінилося. Тепер він вважає біткоїни «додатковою формою валюти». Трамп також випустив лімітовану партію кросівок, і частину з них покупці купили за BTC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чому Трамп змінив думку

На позицію Дональда Трампа щодо цифрових активів скоріше за все вплинуло те, що сьогодні в США понад 20% виборців у кількох штатах вважають питання Біткоїна ключовим на майбутніх виборах. Також близько 14% виборців наразі володіють біткоїнами та криптовалютами, а 12% володіли ними раніше.

Проведене опитування також показало, що від 20% до 25% виборців хочуть, щоб обрані посадові особи зосередилися на регулюванні й захисті інвесторів.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024