У США для 20% виборців Біткоїн – ключове питання

У США для 20% виборців Біткоїн – ключове питання

Згідно з опитуванням, американці хочуть, щоб майбутня влада зосередилася на регулюванні й захисті інвесторів у цифрові валюти.

В США понад 20% виборців у кількох штатах вважають питання Біткоїна ключовим на майбутніх виборах. Відповідне опитування провела компанія Digital Currency Group (DCG), йдеться в її пресрелізі.

Опитування також показало, що від 20% до 25% виборців хочуть, щоб обрані посадові особи зосередилися на регулюванні й захисті інвесторів. Зокрема, респонденти у Мічигані, Огайо, Монтані, Пенсільванії, Неваді та Аризоні заявили, що звертають увагу на Біткоїн-позицію кандидатів.

«Ці дані показують, що біткоїни та криптовалюти займають перше місце в головах виборців в штатах, що вагаються, і що про-криптовалютна позиція є чистим позитивом для політиків і кандидатів. Опитування також підкреслює сильне бажання політиків встановити розумні правила, які захищають споживачів, не пригнічуючи при цьому інновації», - сказала старший віцепрезидент з питань політики в DCG Джулі Штіцель.

Близько 14% виборців наразі володіють біткоїнами та криптовалютами, а 12% володіли ними раніше, причому найвищий рівень володіння цифровими активами в Монтані. З усіх опитаних штатів виборці Огайо більш негативно ставляться до цифрових грошей. Опитування проводилося з 4 по 16 квітня.

Вибори в США

60-ті президентські вибори у США заплановано на 5 листопада 2024 року. Це єдина країна, де на посаду президента свого часу претендували одразу чотири політики із восьми кандидатів, які будували свої кампанії на симпатіях представників Біткоїн-спільноти.

Проте згодом лишився лише один такий кандидат – Роберт Френсіс Кеннеді-молодший, він має намір балотуватися в президенти США як незалежний кандидат. До цього політик змагався із чинним американським лідером Джо Байденом за номінацію від Демократичної партії.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Позиція Дональда Трампа

Республіканець Дональд Трамп, якого вважають одним із головних претендентів на посаду президента США, ближче до дня виборів також змінив свою думку щодо Біткоїна.

Зокрема, він пом'якшив свою позицію і якщо раніше, у 2021 році, заявляв, що «це просто схоже на шахрайство», то тепер Трамп повідомив, що іноді дозволяє людям платити йому в біткоїнах. Він також підкреслив, що це «додаткова форма валюти».

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024