Дональд Трамп змінив своє ставлення до BTC

Дональд Трамп змінив своє ставлення до BTC

Кандидат на пост президента США тепер вважає біткоїни «додатковою формою валюти».

Кандидат від республіканців на пост президента США Дональд Трамп дещо змінив своє ставлення до біткоїнів і вважає їх наразі «додатковою формою валюти». Про це він заявив в одному з інтерв'ю, повідомляє CNBC.

Кандидат у президенти пом'якшив свою позицію щодо біткоїна та цифрових активів загалом. Якщо раніше, у 2021 році, він заявляв, що «це просто схоже на шахрайство», то тепер він повідомив, що іноді дозволяє людям платити йому в біткоїнах, додавши, що це «додаткова форма валюти».

Трамп також згадав, як випустив лімітовану партію кросівок, і частину з них покупці сплатили у BTC.

«Цією валютою користується багато хто, і я не впевнений, що хотів би скасувати її на даному етапі», – додав він.

Дональд Трамп і BTC

Ставлення Дональда Трампа до біткоїна завжди було досить скептичним і консервативним. Кандидат у президенти США неодноразово висловлювався про BTC як про феномен, який, на його думку, не має того ступеня надійності та стабільності, які притаманні традиційним валютам і фінансовим активам. Трамп наголошував на ризиках, пов'язаних із високою волатильністю криптовалют, та їхньому потенційному використанні в нелегальних операціях.

Його критика на адресу біткоїнавідображає загальну обережність і перевагу до більш регульованих та усталених фінансових інструментів, що, безумовно, впливає на сприйняття головного цифрового активу загалом.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що обіцяє Дональд Трамп

У разі перемоги на виборах Дональд Трамп пообіцяв заборонити створення цифрової валюти центрального банку (CBDC).

Хоча наразі Федеральна резервна система США не пропонує вводити CBDC, це не завадило цифровій валюті центробанків стати гарячою темою для обговорень в американській політиці, особливо під час передвиборчої кампанії.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024