Дональд Трамп пообіцяв заборонити CBDC

Дональд Трамп пообіцяв заборонити CBDC

Цифрові валюти центробанку кандидат у президенти назвав «загрозою свободі».

Кандидат у президенти США від республіканців Дональд Трамп пообіцяв заборонити створення цифрової валюти центрального банку (CBDC) у разі обрання його главою держави. Про це повідомляє CoinDesk.

«Як ваш президент я ніколи не дозволю створити центральну банківську цифрову валюту. Це буде серйозна загроза свободі, і я не дозволю їй прийти до Америки. Така валюта дасть федеральному уряду абсолютний контроль над вашими грошима. Вони можуть забрати ваші гроші, а ви навіть не дізнаєтесь, що їх немає».

Хоча Федеральна резервна система США не пропонує вводити CBDC, це не завадило їй стати гарячою темою в американській політиці, особливо під час передвиборчої кампанії. CBDC раптово стали одним із найгарячіших питань, викликавши більший суспільний інтерес, перевершивши проблеми про права на зброю та аборти.

Ставлення Трампа до біткоїна

Варто також зауважити, що і до біткоїна в Трампа вкрай негативне ставлення. В одному зі своїх інтерв'ю кандидат у президенти заявив, що біткоїн – це «одурювання». Він додав, що ніколи не був прихильником цього активу, оскільки він, за його словами, намагається посісти місце американського долара.

Однак варто відзначити і той факт, що в адміністрації Трампа раніше працював Ентоні Скарамуччі, який зарекомендував себе як затятий прихильник Біткоїна. Зокрема, Скарамуччі був директором зв'язків із громадськістю.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-кандидати на пост президента США

Наголосимо, що у президентських перегонах також беруть участь два кандидати, які будують свої кампанії на симпатії представників Біткоїн-спільноти. Це незалежний кандидат Роберт Кеннеді – молодший і кандидат від республіканців Рон ДеСантіс.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024