Дональд Трамп пообіцяв заборонити CBDC

Дональд Трамп пообіцяв заборонити CBDC

Цифрові валюти центробанку кандидат у президенти назвав «загрозою свободі».

Кандидат у президенти США від республіканців Дональд Трамп пообіцяв заборонити створення цифрової валюти центрального банку (CBDC) у разі обрання його главою держави. Про це повідомляє CoinDesk.

«Як ваш президент я ніколи не дозволю створити центральну банківську цифрову валюту. Це буде серйозна загроза свободі, і я не дозволю їй прийти до Америки. Така валюта дасть федеральному уряду абсолютний контроль над вашими грошима. Вони можуть забрати ваші гроші, а ви навіть не дізнаєтесь, що їх немає».

Хоча Федеральна резервна система США не пропонує вводити CBDC, це не завадило їй стати гарячою темою в американській політиці, особливо під час передвиборчої кампанії. CBDC раптово стали одним із найгарячіших питань, викликавши більший суспільний інтерес, перевершивши проблеми про права на зброю та аборти.

Ставлення Трампа до біткоїна

Варто також зауважити, що і до біткоїна в Трампа вкрай негативне ставлення. В одному зі своїх інтерв'ю кандидат у президенти заявив, що біткоїн – це «одурювання». Він додав, що ніколи не був прихильником цього активу, оскільки він, за його словами, намагається посісти місце американського долара.

Однак варто відзначити і той факт, що в адміністрації Трампа раніше працював Ентоні Скарамуччі, який зарекомендував себе як затятий прихильник Біткоїна. Зокрема, Скарамуччі був директором зв'язків із громадськістю.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-кандидати на пост президента США

Наголосимо, що у президентських перегонах також беруть участь два кандидати, які будують свої кампанії на симпатії представників Біткоїн-спільноти. Це незалежний кандидат Роберт Кеннеді – молодший і кандидат від республіканців Рон ДеСантіс.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024