Байден просить поради у Біткоїн-спільноти

Байден просить поради у Біткоїн-спільноти

 До цього моменту президент США вкрай негативно ставився до індустрії.

Передвиборчий штаб президента Джо Байдена звернувся до представників Біткоїн-спільноти з проханням надати рекомендації щодо «розвитку криптополітики». Про це повідомляє The Block.

За словами кількох джерел, які говорили на умовах анонімності, посилаючись на делікатність дискусій, що тривають, цей крок знаменує собою значний «зсув» у порівнянні з попередніми відносинами Байдена з індустрією, які можна було схарактеризувати як «на відстані витягнутої руки».

Джерела повідомили, що ініціатива з’явилася на тлі того, що табір Байдена почав все більше усвідомлювати, що питання, пов'язані з біткоїном та криптовалютами, можуть вплинути на президентські перегони.

Позиція Дональда Трампа

Великі зміни відбулись і з головним опонентом Джо Байдена на цих виборах Дональдом Трампом. Той ще зовсім недавно називав цифрові активи «небезпечною річчю», але вже з березня 2024 року почав схвально відзиватись про них.

Крім того, нещодавно Трамп оголосив, що для фінансування своєї передвиборчої кампанії тепер приймає біткоїни. Своєю чергою підтримка Біткоїн-спільноти надала можливість Трампу критикувати невдалу регуляційну політику адміністрації Джо Байдена.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чому Байден вирішив пом’якшити свою позицію

Контакт представників штабу Байдена з Біткоїн-експертами відбувся незабаром після того, як у Білому домі розкритикували законопроєкт, який надавав можливість зберігати криптоактиви.

В Адміністрації Байдена також попередили, що президент скористається правом вето, коли документ H.J. Res. 109 потрапить на підпис.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024