У Байдена розкритикували законопроєкт про зберігання BTC

У Байдена розкритикували законопроєкт про зберігання BTC

В адміністрації попередили, що президент скористається правом вето, коли документ H.J. Res. 109 потрапить на підпис.

Адміністрація президента США Джо Байдена гостро розкритикувала законопроєкт H.J. Res. 109, який дозволяє фінансовим компаніям з високим рівнем регулювання виступати в ролі зберігачів біткоїнів та інших криптовалют. Про це пише Bitcoin Magazine.

«Адміністрація рішуче виступає проти прийняття H.J. Res. 109, який порушить роботу Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) щодо захисту інвесторів на ринках криптовалют і захисту всієї фінансової системи. Якби президенту представили H.J. Res. 109, він би наклав на нього вето», - заявили в Адміністрації президента.

H.J.Res. 109 скасовує Бюлетень з бухгалтерського обліку персоналу SEC (SAB) №121, який накладає обмеження на фінансові установи щодо зберігання цифрових активів, відповідно до Закону про контроль за діяльністю Конгресу (CRA). Скасовуючи SAB №121, документ таким чином усуває перешкоди, які заважають фінансовим установам і компаніям з високим рівнем регулювання виступати в ролі зберігачів біткоїнів та інших цифрових активів.

Своєю чергою, конгресмен США та голова Комітету з фінансових послуг Палати представників Патрік МакГенрі підтримав скасування SAB №121.

«Бюлетень бухгалтерського обліку персоналу, або SAB №121, є одним з найяскравіших прикладів регуляторного свавілля, яке визначало перебування Гері Генслера на посаді в SEC. За допомогою SAB №121 Комісія намагається диктувати, як фінансові установи та фірми повинні захищати цифрові активи американців, прикриваючись так званими інструкціями для персоналу», - зауважив він.

Конгресмен Френч Хілл також висловився на підтримку H.J. Res. 109, заявивши, що «постанова SAB №121 Адміністрації Байдена є помилковою і повинна бути скасована».

Зміна пріоритетів Дональда Трампа

А інший кандидат на пост президента на майбутніх виборах Дональд Трамп, схоже, що кардинально змінив своє ставлення до цифрових активів, заявивши, що забезпечить можливість використання біткоїнів та криптовалют для пожертвувань на свою передвиборчу кампанію.

«Якщо ви не можете, я подбаю про те, щоб ви могли. Чи можемо ми пожертвувати на кампанію Трампа за допомогою криптовалюти? Я вважаю, що відповідь – так», - сказав Трамп.

Відповідаючи на запитання про те, чи збереже він криптобізнес в США, Трамп сказав, що буде працювати над тим, щоб утримати його в країні.

«Якщо криптовалюта йде зі США через ворожість до криптовалюти... що ж, ми зупинимо це. Ми цього не хочемо. Якщо ми збираємося прийняти це (цифрові активи), ми повинні дозволити їм бути тут», - сказав Трамп.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Скільки американців підтримують Біткоїн

Згідно з останніми опитуваннями, в США понад 20% виборців у кількох штатах вважають питання Біткоїна ключовим на майбутніх виборах. Зокрема, респонденти у Мічигані, Огайо, Монтані, Пенсільванії, Неваді та Аризоні заявили, що звертають увагу на Біткоїн-позицію кандидатів.

Сьогодні близько 14% американців володіють біткоїнами та криптовалютами, ще зовсім нещодавно їх було 12%.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024