Фонд Сороса інвестував у MicroStrategy $257 млн

Фонд Сороса інвестував у MicroStrategy $257 млн

Soros Fund Management також вклався у компанії Alphabet і AerCap Holdings, а також у виробника електромобілів Rivian.

Компанія-виробник програмного забезпечення MicroStrategy у першому кварталі 2024 року залучила $257 млн інвестицій від фонду, заснованого інвестором Джорджем Соросом, Soros Fund Management. Про це стало відомо зі звіту до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Так, фонд американського інвестора придбав на зазначену суму більше ніж 121 млн конвертованих облігацій. Компанія незначно скоротила позицію, реалізувавши частину опціонів, згідно з формою за четвертий квартал 2023 року. При цьому оцінювальна вартість портфеля зросла.

Зазначимо, що за останній рік курс акцій MicroStrategy зріс майже на 500%. Наразі вони торгуються по $1685.

Soros Fund Management Llc також може похвалитися значними позиціями в компаніях Alphabet та AerCap Holdings. Також фонд Сороса нещодавно придбав акції виробника електромобілів Rivian.

Що відбувається з акціями MicroStrategy

Стрімке зростання курсу акцій MicroStrategy з початку року у підсумку випередило за дохідністю майже всі публічні компанії. До того ж за останні 12 місяців цінні папери корпорації показують вищу динаміку, ніж біткоїн. Головний цифровий актив зріс на 166% за аналогічний період. Для купівлі біткоїнів MicroStrategy залучає дешеве боргове фінансування.

Завдяки швидкому зростанню капіталізації MicroStrategy її включили до світового фондового індексу MSCI, що також позитивно вплинуло на ціну її акцій. Крім того, ймовірно найближчим часом MicroStartegy включать до головного технологічного індексу S&P 500.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-стратегія MicroStrategy

Компанія MicroStrategy досягла такого успіху завдяки вдало обраній біткоїн-стратегії. Компанія почала регулярно купувати монети та поповнювати власні резерви. Станом на сьогодні MicroStrategy володіє понад 214 400 BTC.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024