MicroStrategy збільшила біткоїн-резерви на 122 BTC

MicroStrategy збільшила біткоїн-резерви на 122 BTC

Компанія накопичила понад $13 млрд у BTC за середньою ціною купівлі $35 180 за монету.

Провідна компанія з розробки програмного забезпечення та бізнес-аналітики MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, придбавши у квітні 122 BTC. Про це написав засновник компанії Майкл Сейлор на своїй сторінці у соцмережі X.

«У квітні MicroStrategy придбала додаткові 122 BTC за $7,8 млн і тепер володіє 214 400 BTC», – зазначив Сейлор.

Своєю чергою головний виконавчий директор MicroStrategy Фонг Ле зазначив, що завдяки унікальній Біткоїн-стратегії та солідному послужному списку компанія зібрала біткоїни на суму понад $13 млрд за середньою ціною купівлі $35 180 за монету.

Що треба знати про MicroStrategy

Компанія MicroStrategy вперше вийшла на ринок біткоїнів у серпні 2020 року, зробивши значні початкові інвестиції у розмірі $250 млн у BTC. Відтоді вони постійно поповнювали свої біткоїн-резерви, які на сьогодні перевищили 214 000 BTC.

«Ми вважаємо, що поєднання нашої операційної структури, Біткоїн-стратегії та фокусу на технологічних інноваціях надає унікальну можливість для створення цінності для наших акціонерів. З початку року ціна біткоїна значно зросла, зокрема, завдяки схваленню спотових біржових продуктів, які торгуються на біржі, що збільшило інституційний попит і призвело до подальшої регуляторної ясності», – зауважив фінансовий директор MicroStrategy Ендрю Канг.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Яка ціна акцій MicroStrategy

Вже стало помітно, що на курс акцій компанії впливають закупівлі BTC. Так, минулого тижня акції MicroStrategy торгувались на позначці $1174, згідно з даними Yahoo Finance. Проте вже цього тижня їхня вартість виросла до $1292.

Найвищого показника за 20 років курс акцій досяг у березні – $1909, коли стало відомо про купівлю одразу 9245 BTC.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024