Акції MicroStrategy на 20-річному максимумі

Акції MicroStrategy на 20-річному максимумі

Рекордного зростання досягнуто завдяки унікальній Біткоїн-стратегії компанії.

Курс акцій MicroStrategy у моменті 26 березня досяг $1909, що є найвищим показником за понад 20 років. Про це свідчать дані Yahoo Finance.

Зростання курсу пришвидшилося після чергового раунду купівлі 9245 BTC у березні. Загальні резерви компанії наразі становлять 214 250 монет, що більше за 1% від сукупної пропозиції біткоїнів. Стрімке збільшення ціни BTC та приплив інституційного капіталу позитивно впливають на фінансові показники MicroStrategy.

Акції MicroStrategy на 20-річному максимумі
Динаміка курсу акцій MSTR за рік. Джерело: Yahoo Finance.

Лише під час «бульбашки доткомів» на початку 2000-х років курс акцій корпорації був вищим. Проте той сплеск був нестійким, адже у наступні роки акції впали у ціні на понад 99% внаслідок кризи на ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Біткоїн-стратегія MicroStrategy

У серпні 2020 року компанія MicroStrategy та її засновник Майкл Сейлор оголосили про реалізацію Біткоїн-стратегії. Вона передбачала регулярну купівлю біткоїнів без планів щодо їх продажу. BTC сприймається як стратегічний актив.

Компанія не відступила від своєї стратегії навіть протягом ведмежого ринку, коли курс біткоїна і її акцій впав у декілька разів. MicroStrategy також активно позичає капітал для купівлі додаткової кількості монет.

Облігації MicroStrategy

Компанія MicroStrategy планує залучити $500 млн для подальшого придбання біткоїнів шляхом розміщення облігацій з терміном погашення до 2031 року. Відповідно до бачення Майкла Сейлора, дешевий позиковий капітал найкраще спрямовувати на придбання головного цифрового активу.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024