Акції MicroStrategy на 20-річному максимумі

Акції MicroStrategy на 20-річному максимумі

Рекордного зростання досягнуто завдяки унікальній Біткоїн-стратегії компанії.

Курс акцій MicroStrategy у моменті 26 березня досяг $1909, що є найвищим показником за понад 20 років. Про це свідчать дані Yahoo Finance.

Зростання курсу пришвидшилося після чергового раунду купівлі 9245 BTC у березні. Загальні резерви компанії наразі становлять 214 250 монет, що більше за 1% від сукупної пропозиції біткоїнів. Стрімке збільшення ціни BTC та приплив інституційного капіталу позитивно впливають на фінансові показники MicroStrategy.

Акції MicroStrategy на 20-річному максимумі
Динаміка курсу акцій MSTR за рік. Джерело: Yahoo Finance.

Лише під час «бульбашки доткомів» на початку 2000-х років курс акцій корпорації був вищим. Проте той сплеск був нестійким, адже у наступні роки акції впали у ціні на понад 99% внаслідок кризи на ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Біткоїн-стратегія MicroStrategy

У серпні 2020 року компанія MicroStrategy та її засновник Майкл Сейлор оголосили про реалізацію Біткоїн-стратегії. Вона передбачала регулярну купівлю біткоїнів без планів щодо їх продажу. BTC сприймається як стратегічний актив.

Компанія не відступила від своєї стратегії навіть протягом ведмежого ринку, коли курс біткоїна і її акцій впав у декілька разів. MicroStrategy також активно позичає капітал для купівлі додаткової кількості монет.

Облігації MicroStrategy

Компанія MicroStrategy планує залучити $500 млн для подальшого придбання біткоїнів шляхом розміщення облігацій з терміном погашення до 2031 року. Відповідно до бачення Майкла Сейлора, дешевий позиковий капітал найкраще спрямовувати на придбання головного цифрового активу.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024