На Лондонській фондовій біржі стартували торги біткоїн-продуктами

На Лондонській фондовій біржі стартували торги біткоїн-продуктами

Схвалення відповідного ETP від британського регулятора отримала компанія WisdomTree ще минулого тижня.

На Лондонській фондовій біржі (LSE) у вівторок, 28 травня, стартували торги біткоїн-продуктами (ETP) від компанії WisdomTree. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Після того, як минулого тижня Управління з фінансового регулювання та нагляду (FCA) Великої Британії затвердило лістинг біткоїн-фонду, глава WisdomTree в Європі Алексіс Маріноф назвав це рішення «значним кроком вперед для індустрії» у визнанні біткоїна як класу активів для інвестування.

У минулому регулятор відхиляв і призупиняв запуски біткоїн-фондів, посилаючись на занепокоєння щодо маніпулювання ринком і шахрайства, але, за словами Марінофа, остаточне зелене світло від FCA в цьому році стало «точкою перелому для біткоїн-ETP у Великій Британії».

«Розміщення наших біткоїн-ETP на LSE є природним розвитком нашого прагнення підтримувати британських інвесторів, особливо з огляду на те, що цей клас активів все більше претендує на роль у портфелях з багатьма активами», - сказав він.

Маріноф додав, що інтерес до цього класу активів серед європейських інвесторів значно зріс в цьому році, частково завдяки «запуску американських спотових біткоїн-ETF».

Що таке Біткоїн-ETP

Біткоїн-ETP (Exchange Traded Product) - це фінансовий інструмент, що дозволяє інвесторам отримувати доступ до біткоїна через традиційні фондові біржі. Біткоїн-ETP є об'єктом торгівлі, який відстежує вартість біткоїна і забезпечує інвесторам можливість купувати та продавати цей актив без необхідності володіти ним напряму. Це спрощує процес інвестування, знижуючи технічні та безпекові ризики, пов'язані з безпосереднім зберіганням і управлінням біткоїнами.

Такі продукти часто регулюються відповідними фінансовими органами, що підвищує довіру інвесторів та робить біткоїн доступним для ширшого кола учасників ринку, включаючи інституційних інвесторів та великі корпорації.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Запуск біткоїн-продуктів на LSE

22 травня компанія WisdomTree першою отримала схвалення від FCA на лістинг біржових біткоїн-ETP на Лондонській фондовій біржі. Торги новим продуктом доступні лише для професійних трейдерів.

LSE ще з березня оголосила про рішення приймати заявки на біржові біткоїн-продукти.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024