На Лондонській фондовій біржі торгуватиметься біткоїн-продукт

На Лондонській фондовій біржі торгуватиметься біткоїн-продукт

Схвалення від британського регулятора отримала американська компанія WisdomTree.

Компанія з управління активами WisdomTree отримала дозвіл від Управління з фінансового регулювання та нагляду (FCA) Великої Британії на лістинг біржових біткоїн-продуктів (ETP) на Лондонській фондовій біржі (LSE). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Представники WisdomTree заявили, що їх компанія є першою, чий продукт отримав схвалення британського регулятора. Очікується, що торги фізичними біткоїнами (BTCW) почнуться 28 травня і будуть доступні тільки професійним трейдерам.

Під управлінням нью-йоркської компанії знаходиться понад $111 млрд активів по всьому світу, а її спотовий біткоїн-фонд (ETF) WisdomTree Bitcoin Fund був одним з тих, хто в січні отримав дозвіл в США. Компанія також пропонує доступ до цифрових активів на європейських біржах з 2019 року.

Регуляційна політика Великої Британії

У березні FCA заявило, що не буде заперечувати проти запитів від фінансових установ, які прагнуть зареєструвати ETP для професійних інвесторів. Лондонська фондова біржа підтвердила, що прийматиме заявки на біткоїн-продукти у другому кварталі 2024 року.

Зазначимо, що у січні 2020 року FCA запровадило заборону на криптовалютні деривативи, включаючи ETP. Однак, зважаючи на те, що такі продукти вже кілька років широко доступні в Європі, а також після схвалення лістингу спотових ETF у США, регулятор дещо скоригував свою позицію. Поки що він зберігає заборону для роздрібних інвесторів.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Зацікавленість LSE біткоїн-продуктами

Уперше LSE оголосила про рішення приймати заявки на біржові біткоїн-продукти 11 березня. Це рішення відображає зростання попиту на інвестиції у BTC серед традиційних інвесторів і установ.

Прийняття відповідних заявок також наголошує на розвитку нормативно-правової бази, пов'язаної з біткоїном.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024