Стало відомо, коли Лондонська фондова біржа почне торгувати біткоїн-ETN

Стало відомо, коли Лондонська фондова біржа почне торгувати біткоїн-ETN

Приймати заявки на біржові ноти на біткоїн LSE планує розпочати з 8 квітня 2024 року.

Лондонська фондова біржа (LSE) почне приймати заявки на біржові ноти (ETN) на біткоїн 8 квітня 2024 року. Про це повідомляється на сайті торговельного майданчика.

У разі отримання всіх дозволів від Управління з фінансового регулювання та нагляду (FCA) біржа планує розпочати торгівлю біткоїн-ETN з 28 травня 2024 року. Цей крок спрямований на забезпечення максимальної участі емітентів у перший день торгів та надання їм достатнього часу для підготовки документації та виконання нормативних вимог.

«Ми вирішили запустити ринок біткоїн-ETN 28 травня 2024 року, щоб забезпечити присутність максимальної кількості емітентів на ринку в перший день торгів. Обираючи цю дату, ми взяли до уваги, що нам потрібно переконатися в тому, що емітенти відповідають вимогам, викладеним в інформаційному бюлетені Crypto ETN. І, що важливо, це також дозволить емітентам, які планують допуск цінних паперів на дату запуску, отримати час для підготовки документації щодо створення програми Crypto ETN», – йдеться у повідомленні.

Емітенти, зацікавлені у лістингу цінних паперів на біржі 28 травня, мають надати LSE необхідну інформацію до 15 квітня. Вона охоплює докладну інформацію про те, як емітент та/або ETN відповідатимуть вимогам, викладеним в інформаційному бюлетені Crypto ETN, та проєкт базового проспекту емісії з відповідним розкриттям інформації.

Зацікавленість біржовими біткоїн-продуктами

Уперше LSE оголосила про рішення приймати заявки на біржові ноти на біткоїн 11 березня. Це рішення відображає зростання попиту на інвестиції у BTC серед традиційних інвесторів і установ. У міру зростання популярності біткоїна фінансові інститути дедалі частіше шукають способи включити його до своїх пропозицій.

Біржові ноти на біткоїн (ETN) є типом фінансових інструментів, які пропонують інвесторам можливість брати участь у динаміці цін на біткоїн, не володіючи безпосередньо самим активом.

Прийняття заявок на біткоїн-ETN на LSE також наголошує на розвитку нормативно-правової бази, пов'язаної з біткоїном. У міру того, як у багатьох юрисдикціях прояснюється ситуація з регулюванням, установам стає дедалі зручніше пропонувати своїм клієнтам різні продукти, пов'язані з головним цифровим активом.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Британський пенсійний фонд і біржа BTC-деривативів

У грудні 2023 року інвестиційний підрозділ британського пенсійного фонду M&G вклав $20 млн у першу в країні регульовану біржу біткоїн-деривативів Global Futures & Options Holdings (GFO-X).

Отримане фінансування буде спрямовано на створення центру для торгівлі та клірингу біткоїн-деривативів та сприяння інноваціям у цьому секторі.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024