Лондонська фондова біржа торгуватиме біткоїн-ETN

Лондонська фондова біржа торгуватиме біткоїн-ETN

Рішення про приймання заявок продиктоване зростанням попиту на інвестиції у BTC.

Лондонська фондова біржа (LSE) оголосила про своє рішення приймати заявки на біржові ноти (ETN) на біткоїн. Цей крок є частиною зусиль LSE щодо розширення своїх пропозицій та надання інвесторам можливості доступу до біткоїна, йдеться у релізі біржі.

У повідомленні LSE зазначається, що пропонований ETN має фізичне забезпечення, тобто не є левериджем і має надійну та загальнодоступну ринкову ціну.

Рішення про приймання заявок на біткоїн-ETN відображає зростаючий попит на інвестиції у BTC серед традиційних інвесторів та установ. У міру зростання популярності біткоїна фінансові інститути дедалі частіше шукають способи включити його до своїх пропозицій.

Приймання заявок на біткоїн-ETN на LSE також наголошує на розвитку нормативно-правової бази, пов'язаної з біткоїном. У міру того, як у багатьох юрисдикціях прояснюється ситуація з регулюванням, установам стає дедалі зручніше пропонувати своїм клієнтам різні продукти, пов'язані з головним цифровим активом.

Що таке біржові ноти на біткоїн

Біржові ноти на біткоїн (ETN) є типом фінансових інструментів, які пропонують інвесторам можливість брати участь у динаміці цін на біткоїн, не володіючи безпосередньо самим активом.

Ці інструменти випускаються спеціалізованими фінансовими установами та обертаються на регульованих біржах, подібно до акцій або облігацій. ETN з біткоїна відстежують ціну біткоїна та дозволяють інвесторам спекулювати на змінах його вартості, при цьому уникаючи технічних та юридичних труднощів, пов'язаних із купівлею та зберіганням криптовалюти.

Таким чином, ETN є доступним способом для включення біткоїна в інвестиційний портфель, пропонуючи простоту та зручність традиційних фінансових інструментів за одночасної експозиції до волатильності та потенційного прибутку від ринку.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Запуск біткоїн-ETF

У першій половині січня цього року Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила партію спотових біткоїн-фондів, які виявилися одними з найуспішніших запусків ETF в історії. Лише минулого тижня обсяг торгів ETF становив понад $33 млрд, за даними аналітика Bloomberg ETF Джеймса Сейффарта.

Своєю чергою, засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор зазначив, що «поява спотових біткоїн-фондів спровокувала десятирічну інституціональну «золоту лихоманку»

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024