Майкл Сейлор вважає, що почалася «золота лихоманка» біткоїна

Майкл Сейлор вважає, що почалася «золота лихоманка» біткоїна

Засновник MicroStrategy не виключає, що незабаром усі банки надаватимуть послуги зі зберігання BTC.

Поява спотових біткоїн-фондів спровокувала десятирічну інституціональну «золоту лихоманку». Про це заявив засновник MicroStrategy Майкл Сейлор на конференції Bitcoin Atlantis, повідомляє Cointelegraph.

«Я думаю, що ми знаходимося в епосі золотої лихоманки біткоїна. Вона почалася в січні 2024 року і триватиме приблизно до листопада 2034 року», – заявив Сейлор, додавши, що до 2035 року буде видобуто 99% усіх біткоїнів, а 2035 рік ознаменує початок «фази зростання».

Сьогодні, за даними Buy Bitcoin Worldwide, видобуто приблизно 93,5% із 21 млн біткоїнів.

За словами Сейлора, в даний час спотові біткоїн-фонди слугують «каналом збуту» лише для 10–20% зацікавлених осіб, проте цей показник зросте до 100%, щойно банки й інституціональні компанії почнуть спрощувати торгівлю біткоїнами. Він не виключає, що майже всі банки в результаті будуть змушені зберігати біткоїни, оскільки цього вимагатимуть їхні найбільші клієнти.

Сейлор також вважає, що Біткоїн відіграє вирішальну роль у гарантуванні безпеки інтернету, а штучний інтелект спровокує попит на BTC.

«Якщо ви хочете створити версію свого штучного інтелекту, щоб вона вічно жила в інтернеті, вам краще дати їй трохи біткоїнів. Тому я думаю, що тут буде цікава функція попиту», – сказав Сейлор.

Думки інших експертів

Під час цієї ж панельної дискусії інвестиційний стратег Лін Олден додала, що попит на біткоїн може зрости, оскільки BTC почнуть приймати дедалі більше держав. За словами Олден, прийняття біткоїна сприяє створенню нових фінансових центрів, що, своєю чергою, сприяє притоку капіталу до цих країн у довгостроковій перспективі.

Вона похвалила Сальвадор за активний рух у цьому напрямі. При цьому Олден наголосила, що багато країн продовжують забороняти головний цифровий актив. Роблять це вони головним чином через страх, що біткоїн може загрожувати їхній власній національній валюті.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інтерес Волл-стріт до біткоїн-ETF

Після досягнення рекордних показників торгів у США брокерський підрозділ Merrill Lynch банку Bank of America Corp. та фінансово-страхова компанія Wells Fargo & Co. відкрили доступ до біржових біткоїн-фондів (ETF).

Крім того, до спотових біткоїн-ETF виявив інтерес банківський гігант Morgan Stanley. У банку повідомили, що ETF зацікавив їх відтоді, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила його запуск у США в січні й наразі проводить юридичні консультації для надання відповідних послуг своїм клієнтам.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024