Доступ до біткоїн-ETF пропонують Merrill Lynch та Wells Fargo

Доступ до біткоїн-ETF пропонують Merrill Lynch та Wells Fargo

Активний приплив коштів до спотових біткоїн-фондів зацікавив гігантів з Волл-стріт.

Брокерський підрозділ Merrill Lynch банку Bank of America Corp. та фінансово-страхова компанія Wells Fargo & Co. відкрили доступ до біржових біткоїн-фондів (ETF). Про це повідомляє Bloomberg Law.

Ця подія відбулася після того, як спотові біткоїн-фонди досягли рекордних обсягів торгів у США: 29 лютого приплив коштів у ETF від BlackRock становив $612 млн. Рішення Merrill Lynch і Wells Fargo запропонувати ці фінансові інструменти демонструє їх визнання зростаючого попиту на інвестування в біткоін серед їхніх заможних клієнтів.

Надаючи доступ до біткоїн-ETF, ці банки задовольняють зростання інвестиційних переваг своїх клієнтів, які шукають можливості диверсифікувати свої портфелі та скористатися потенціалом зростання головного цифрового активу. Доступність біткоїна через основні фінансові інститути, такі як Merrill Lynch та Wells Fargo, ще більше робить ринок біткоїна привабливим і наголошує на його інтеграції у традиційні фінанси.

Що потрібно знати про Merrill Lynch та Wells Fargo

Банк Merrill Lynch – один із найстаріших у США, був заснований у XIX столітті Чарльзом Меррілом та Едмундом Лінчем. Розквіт компанії відбувся в дев'яності роки минулого століття, банку Merrill Lynch вдалося наростити суму активів до трильйона доларів і розпочати розширення на азійському ринку. У результаті в компанії, зокрема за рахунок купівлі нових фірм, було понад двісті офісів, а у 2000 році вона посіла лідируючу позицію в США серед компаній, що пропонують комерційний банкінг. У 2008 році крах фондового ринку США, аварія гіганта Lehman Brothers і спроби влади США утримати економіку, що котиться в прірву, призвели до того, що Merrill Lynch було викуплено більшим Bank of America.

Компанію Wells Fargo & Company засновано 1844 року поштовим агентом Генрі Велсом і Вільямом Фарго. Спочатку фірма здійснювала доставку золота й інших цінних речей. Сьогодні банківська компанія Wells Fargo надає послуги у сфері страхування та диверсифікованого фінансування не лише у США. Вона працює на території Канади та Пуерто-Рико, входить до великої четвірки банків США. Найбільший пакет акцій 6,5% належить Воррену Баффету.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто ще з Волл-стріт зацікавився біткоїн-ETF

Днями стало відомо, що банківський гігант з Волл-стріт Morgan Stanley також виявив інтерес до спотових біткоїн-ETF. Банк зацікавився ETF відтоді, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила їхній запуск у США в січні та наразі проводить юридичні консультації.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024