Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF

Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання.

Банківський гігант з Волл-стріт Morgan Stanley збирається додати продукти спотових біткоїн-ETF на свою брокерську платформу. Про це повідомляє CoinDesk.

За словами джерел видання, Morgan Stanley зацікавився спотовими біткоїн-ETF з того часу, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила їхній запуск у США в січні й наразі проводить юридичні консультації.

Хоча в ці продукти вже вкладено мільярди доларів, шлюзи для інвестицій можуть відкритися тільки після того, як біткоїн-ETF почнуть пропонувати великі мережі зареєстрованих інвестиційних консультантів (RIA) та брокерсько-дилерські платформи, наприклад, таких фірм, як Merrill Lynch, Morgan Stanley, Wells Fargo та інших.

На даний час у США торгуються 10 спотових біткоїн-фондів. Найбільша кількість активів припадає на GBTC від Grayscale, IBIT від BlackRock і FBTC від Fidelity. Тому поки що неясно, які з них Morgan Stanley збирається запропонувати своїм клієнтам. Своєю чергою, у Morgan Stanley відмовилися від коментарів.

Що потрібно знати про Morgan Stanley

Morgan Stanley, лідер у сфері альтернативних інвестицій та приватних ринків з активами під управлінням понад $150 млрд, став першим великим американським банком, який запропонував своїм заможним клієнтам доступ до біткоїн-фондів у 2021 році. У квітні 2021 року під час звіту про прибутки за перший квартал банк підтвердив, що пропонує своїм заможним клієнтам доступ до біткоїна через кілька зовнішніх криптовалютних фондів.

Колишній фінансовий директор компанії Джонатан Прузан заявляв тоді, що банк надає кваліфікованим інвесторам доступ до двох пасивних фондів. Передбачається, що ці фонди були запропоновані компаніями Galaxy Digital та NYDIG.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто ще хоче працювати з біткоїн-ETF

Розширила свої пропозиції для зареєстрованих інвестиційних консультантів фінансова компанія Carson Group, яка має інвестиційний портфель у $30 млрд. Вона додала на свою платформу чотири біржових фонди на основі біткоїна: від BlackRock, Fidelity, Bitwise і Franklin Templeton.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024