Carson Group працюватиме з біткоїн-ETF

Carson Group працюватиме з біткоїн-ETF

Холдингова компанія обрала чотири біржових фонди з найкращими умовами для клієнтів.

Фінансова компанія Carson Group, що має інвестиційний портфель у $30 млрд, розширила свої пропозиції для зареєстрованих інвестиційних консультантів, додавши на свою платформу чотири біржові фонди на основі біткоїна. Про це повідомляє Bloomberg.

Віддаючи перевагу таким критеріям, як зростання активів, обсяг торгів та низька комісія, фірма обрала ETF від BlackRock, Fidelity, Bitwise та Franklin Templeton. Зокрема, iShares Bitcoin Trust (IBIT) від BlackRock та Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) від Fidelity залучили значні інвестиції: з моменту запуску вони отримали $6,6 млрд та $4,8 млрд відповідно.

Серед обраних ETF Bitwise Bitcoin ETF (BITB) та Franklin Bitcoin ETF (EZBC) виділяються своїми конкурентними комісіями у розмірі 0,2% та 0,19% відповідно, а також прагненням бути недорогими провайдерами на ринку.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Про компанію Carson Group

Carson Group Holdings LLC – відома холдингова компанія, що спеціалізується на наданні широкого спектра фінансових послуг, страхових продуктів та рішень з управління інвестиціями через свої дочірні компанії.

Carson Group Holdings обслуговує клієнтів по всій території Сполучених Штатів. Компанія надає можливість приватним особам і компаніям орієнтуватися в питаннях фінансового менеджменту і мати доступ до перевірених інвестиційних інструментів.

Інвестиції у біткоїн-ETF

Спотові біткоїн-ETF, що були запроваджені у США в січні цього року, стають дедалі популярнішими. Про це свідчить зокрема те, що біткоїн-фонди компаній BlackRock, Bitwise, Fidelity, Grayscale, ProShares та 21Shares зафіксували рекордний тижневий приплив коштів на загальну суму $2,45 млрд. Фонди від BlackRock та Fidelity входять до десятки лідерів серед усіх американських ETF.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024