Інвестори за тиждень вклали у біткоїн-фонди $2,5 млрд

Інвестори за тиждень вклали у біткоїн-фонди $2,5 млрд

Це свідчить про зростаючий інтерес до нових спотових біткоїн-ETF.

Биткоїн-фонди компаній BlackRock, Bitwise, Fidelity, Grayscale, ProShares та 21Shares зареєстрували минулого тижня рекордний приплив коштів на загальну суму $2,45 млрд. Про це йдеться у звіті CoinShares.

Інвестори за тиждень вклали у біткоїн-фонди $2,5 млрд
Надходження коштів у біткоїн-фонди. Джерело: CoinShares.

Завдяки новим американським спотовим біржовим біткоїн-фондам, приплив коштів до інвестиційних продуктів цифрових активів з початку року становив $5,2 млрд.

«У поєднанні з нещодавнім зростанням цін активи під управлінням криптоінвестиційних компаній зараз становлять $67 млрд, це найвищий рівень з грудня 2021 року, пік останнього бичачого ринку», – зазначив глава відділу досліджень CoinShares Джеймс Баттерфілл.

За словами експерта, значне прискорення чистого припливу поряд зі скороченням відтоку коштів з діючих фондів, таких як конвертований фонд GBTC компанії Grayscale, свідчить про зростання інтересу до нових американських спотових біткоїн-фондів ETF.

Чому інституціоналам цікавий біткоїн-ETF

Спотовий біткоїн-ETF має високий попит серед інституціоналів з кількох причин. Насамперед він надає зручний та регульований спосіб інвестування в біткоїн, дозволяючи інвесторам отримувати експозицію до цифрового активу без потреби прямого володіння ним та піклування про зберігання та безпеку. Також спотовий ETF забезпечує більш прозоре середовище для ціноутворення та забезпечення ліквідності, що важливо для великих інвестиційних фондів, які прагнуть мінімізувати ризики та керувати великими обсягами коштів.

Крім того, включення інвесторами біткоїна за допомогою ETF до свого портфеля дає можливість диверсифікації активів і потенційно збільшує загальну дохідність портфеля, використовуючи високий потенціал зростання курсу BTC, при цьому знижуючи волатильність за рахунок розподілу ризику.

Ці фактори роблять спотовий біткоїн-ETF привабливим інструментом для інституціональних інвесторів, які шукають інноваційні способи збільшення капіталу.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Золото поступається біткоїну

Варто також зауважити, що в 2024 році ETF на золото зазнали відтоку в $2,4 млрд, тоді як біткоїн-ETF, навпаки, залучили додатково $3,9 млрд. Провідні ETF на золото послабили свої позиції на тлі загальної тенденції падіння цін на золото.

Таким чином, відтік коштів з ETF на золото наголошує на зміні настроїв інвесторів у бік цифрових активів.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024