Британський пенсійний фонд інвестував у біржу BTC-деривативів

Британський пенсійний фонд інвестував у біржу BTC-деривативів

Отримане фінансування буде спрямовано на створення центру для торгівлі та клірингу, а також сприяння інноваціям у цьому секторі.

Інвестиційний підрозділ британського пенсійного фонду M&G вклав $20 млн у першу в країні регульовану біржу біткоїн-деривативів Global Futures & Options Holdings (GFO-X). Про це повідомляється на офіційному сайті M&G.

Інвестиції пенсійного фонду є лише частиною раунду фінансування серії B на суму $30 млн для біржі деривативів. Інвестиційний капітал отримано завдяки стратегії Crossover компанії M&G. Стратегія Crossover націлена на «терпляче зростання капіталу» для приватних компаній.

Отримане фінансування буде спрямовано на створення центру для торгівлі та клірингу біткоїн-деривативів та сприяння інноваціям у цьому секторі. У межах інвестицій M&G увійде до ради директорів GFO-X.

У заяві менеджера M&G Джеремі Паннетта наголошується, що Велика Британія та Лондон можуть стати провідними місцями для цифрових технологій та інвестицій.

«Відсутність регульованих торговельних майданчиків суттєво стримує зростання ринку торгівлі цифровими валютами», – додав Паннетт.

Генеральний директор GFO-X Арнаб Сен додав, що законодавство Великої Британії та Європи, що розвивається, допоможе біткоїну та криптовалютам пробитися в основні фінансові пропозиції. Проте ця подія залежить від інтеграції традиційних ринкових структур.

Запуск регульованої торгівлі ф'ючерсами на біткоїн у Британії

У квітні 2023 року GFO-X уклала партнерську угоду з Лондонською фондовою біржею (LSE) на запуск першої у Великій Британії регульованої торгівлі ф'ючерсами й опціонами на біткоїн.

Обслуговування ф'ючерсів та опціонів на біткоїн здійснюватиметься через LCH Digital AssetClear – новий сегрегований кліринговий сервіс, розроблений британською платформою для торгівлі похідними цифровими активами GFO-X та схвалений Управлінням фінансового нагляду (FSA).

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Особливості британського регулювання

Оскільки британські інвестори виявляють високий інтерес до цифрових валют, король Чарльз 29 червня затвердив закон, завдяки чому біткоїн і криптовалюти стали регульованим фінансовим інструментом. Під час обговорень у парламенті до документа додали поправки, що дозволяють розглядати біткоїн і криптовалюти як регульовану діяльність та здійснювати нагляд за криптовалютними акціями.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024