Велика Британія затвердила закон про цифрові активи

Велика Британія затвердила закон про цифрові активи

Новий документ, який наділяє британських регуляторів повноваженнями щодо нагляду за цифровими валютами, схвалив король Чарльз.

У Великій Британії король Чарльз 29 червня ухвалив закон про цифрові активи та стейблкоїни, завдяки якому біткоїн і криптовалюти стали регульованим фінансовим інструментом. Про це повідомляє CoinDesk.

Це стало останнім формальним етапом, який робить законопроєкт законом. Документ розробили з метою адаптації регулювання фінансових послуг до потреб британського ринку.

Представлений у липні 2022 року в британському парламенті, законопроєкт дає регуляторам більше влади над фінансовою системою, включаючи цифрові активи. Під час обговорень у парламенті до документа додали поправки, що дозволяють розглядати біткоїн та криптовалюти як регульовану діяльність і здійснювати нагляд за криптовалютними промоакціями.

Регуляторами у цьому секторі стали Казначейство Великої Британії, Управління фінансової поведінки, Банк Англії та Регулятор платіжних систем.

Що потрібно знати про регулювання у Великій Британії

Велика Британія є однією з провідних країн у сфері регулювання цифрових активів, оскільки уряд Великої Британії визнав потенціал біткоїна.

Особливістю регулювання у Великій Британії є прагнення до балансу між стимулюванням інновацій та захистом інтересів споживачів. В останні роки Велика Британія запровадила оновлені правила, відповідно до яких провайдери послуг обміну та зберігання цифрових активів мають відповідати стандартам боротьби з відмиванням грошей та запобігання фінансуванню тероризму.

Зокрема, на початку 2023 року британська влада представила план з оновлення нормативно-правової бази щодо біткоїна та криптовалют. Це потрібно для того, щоб сформувати чіткі пруденційні вимоги захисту споживачів, забезпечити прозорі умови випуску та розкриття інформації про цифрові активи, що сприяє запобіганню потенційним зловживанням.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Нагляд за рекламою цифрових активів

Нові правила просування та реклами цифрових валют у Великій Британії були розроблені Управлінням фінансового нагляду Великої Британії (FCA) і набудуть чинності з 8 жовтня 2023 року. Відповідно до них усі цифрові активи класифікуватимуться як «обмежені інвестиції», а компанії та емітенти зобов'язані публікувати в рекламних матеріалах чіткі попередження про ризики подібних вкладень.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024