Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Халвінг Біткоїна, перші спотові біткоїн-ETF в Азії, нова версія Bitcoin Core, ходлери відклали $1,7 млрд у BTC, у Норвегії заважають працювати майнерам, на біткоїн-ринку з’явиться великий німецький банк, біткоїнер переміг на виборах мера Лугано.

Халвінг Біткоїна: як він вплине на майнерів та на курс BTC

Халвінг 2024 року вплине у першу чергу на усіх без винятку майнерів, через це вони намагались завчасно врахувати зменшення субсидій, а ми спостерігали за рекордними приростами їх прибутків.

Це дозволило більшості майнінгових компаній оновити дата-центри, мінімізуючи майбутні негативні впливи. Для більшості інших користувачів та інвесторів зміни будуть майже непомітними.

Гонконг ухвалив перші спотові біткоїн-ETF

Комісія з цінних паперів та ф'ючерсів Гонконгу (SFC) 15 квітня схвалила заявки компаній Bosera International, HashKey Capital, China Asset Management та Harvest Investment на запуск спотових біткоін-ETF.

Компанії поки що не стали називати тікери продуктів, але відомо що їх лістинг відбудеться на Гонконзькій фондовій біржі (HKSE).

Вийшла нова версія Bitcoin Core

Біткоїн-розробники представили нову версію програмного забезпечення Біткоїна – Bitcoin Core (27.0). Серед помітних змін – відмова від застарілої бібліотеки libbitcoinconsensus, яка існувала майже 10 років, але не отримала широкого розповсюдження. Її буде видалено у версії 28, натомість її замінить libbitcoinkernel.

Вона пропонує більш ефективний API, який враховує набір UTXO для комплексної перевірки транзакцій і блоків.

Ходлери вивели на «накопичувальні» адреси рекордні $1,7 млрд

Довгострокові власники біткоїнів перевели $1,7 млрд на «накопичувальні» BTC-адреси після падіння курсу нижче $63 000.

Ці дані свідчать про підвищений рівень мотивованої купівлі в районі $63 000 і про те, що великі, віддані інвестори зберігають впевненість у накопиченні та довгостроковому триманні біткоїнів.

Влада Норвегії вирішила ускладнити роботу майнерам

Норвегія прийняла нове законодавство, щодо регулювання роботи центрів обробки даних, що значно посилює тиск на роботу майнінгових компаній.

За словами міністра енергетики Норвегії Тер'є Асланда, за допомогою нового законодавства уряд сподівається надати політикам і чиновникам більше інформації про дата-центри в муніципалітетах для прийняття рішень щодо їх подальшої роботи.

Один з найбільших банків Німеччини виходить на біткоїн-ринок

Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), один з найбільших банків у Німеччині, вийшов на ринок цифрових активів, уклавши угоду з кастодіальною компанією Bitpanda.

Згідно з угодою, LBBW скористається інфраструктурою Bitpanda, щоб запропонувати клієнтам низку послуг зі зберігання та купівлі біткоїнів та криптовалют.

Мером Лугано знову став біткоїнер

Мером швейцарського Лугано знову обрали Мікеле Фолетті, відомого своєю лояльністю до Біткоїна.

Генеральний директор емітента стейблкоїнів Tether Паоло Ардоїно привітав Фолетті з переобранням на посаду мера Лугано і зауважив, що місто зараз «перебуває у надійних руках».

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024