Ходлери вивели на «накопичувальні» адреси рекордні $1,7 млрд

Ходлери вивели на «накопичувальні» адреси рекордні $1,7 млрд

Ці дані свідчать про підвищений рівень мотивованої купівлі й впевненість інвесторів у довгостроковому акумулюванні BTC.

Довгострокові власники біткоїнів перевели $1,7 млрд на «накопичувальні» BTC-адреси після падіння курсу нижче $63 000. Відповідні дані надав сервіс CryptoQuant.

Так, з 16 по 17 квітня на ці адреси вони відправили понад 27 700 BTC, що за поточними цінами становить $1,75 млрд, що є новим добовим рекордом для Біткоїна.

Ці дані свідчать про підвищений рівень мотивованої купівлі в районі $63 000 і про те, що великі, віддані інвестори зберігають впевненість у накопиченні та довгостроковому триманні біткоїнів.

Що таке адреса накопичування

Адреса накопичення – це біткоїн-гаманець, з якого раніше не виводилися кошти. Він використовується для тривалого зберігання біткоїнів, зазвичай з метою інвестування або заощадження. Власники таких адрес не здійснюють часті транзакції із виведення коштів, а натомість періодично або систематично збільшують баланс, використовуючи їх як своєрідний сейф або «холодний гаманець».

Такі адреси зазвичай мають високий рівень безпеки, оскільки доступ до них обмежений, а кошти не використовуються для активної торгівлі або інших операцій, що знижує ризик крадіжок або втрат. Використання адрес накопичення є популярною стратегією серед довгострокових інвесторів, які вірять у майбутнє зростання вартості біткоїна і хочуть забезпечити збереження своїх активів від волатильності ринку і потенційних кіберзагроз.

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

На біржах закінчуються біткоїни

На централізованих біржах резерви біткоїнів скоротились до рекордно низького показника у 2 млн BTC. За даними аналітиків, цих запасів торговим майданчикам вистачить приблизно на дев’ять місяців.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024