На біржах можуть закінчитися біткоїни

На біржах можуть закінчитися біткоїни

Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС.

Запасів біткоїнів біржам вистачить лише на найближчі дев’ять місяців. Відповідні дані надав сервіс CryptoQuant.

За підрахунками аналітиків, загальнодоступні резерви бірж скоротилися більш ніж на 800 000 ВТС і досягли мінімального значення за історію дворічних спостережень. Станом на 16 квітня доступні біржові резерви становлять близько 2 млн ВТС.

Якщо припустити, що щоденний приплив до спотових біткоїн-ETF становить близько $500 млн, що еквівалентно 8025 ВТС, то приблизно вистачить на дев’ять місяців, щоб повністю вичерпати усі доступні резерви.

Результати розрахунків за моделлю Stock-to-Flow (S2F), яка демонструє співвідношення використання активу до його запасів, показують: після халвінгу коефіцієнт Біткоїна S2F досягне 112 пунктів. Це майже вдвічі перевищує 60 пунктів S2F для золота. Таким чином, до січня 2025 року BTC стане дефіцитнішим товаром, ніж найпопулярніший дорогоцінний метал.

Що відбувається з резервами майнерів

Майнінгові компанії напередодні халвінгу, вже протягом останніх шести місяців активно продають свої запаси біткоїнів. Так, за цей період вони розпродали BTC на $124 млрд, скоротивши резерви до 1,8 млн монет.

За даними аналітиків, скорочувати свої запаси вони продовжать і після халвінгу. За наступні пів року вони можуть реалізувати монет ще на $5 млрд.

Як констатують експерти, якщо у 2020 році за п'ять місяців підготовки до третього халвінгу Біткоїна майнінгові компанії додатково збільшили запаси на 25 000 ВТС, то зараз ситуація кардинально змінилася: майнери продали понад 27 000 біткоїнів за шість місяців.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Де купують біткоїни банки

Через нестачу біткоїнів на торгових майданчиках низка великих банків звернулися до майнінгової компанії Hut 8, щоб та продала частину монет зі своїх резервів.

Дефіцит пропозиції, що виник, спонукав банківські установи звернутися як мінімум до однієї компанії.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024