Майнери за пів року розпродали BTC на $124 млрд

Майнери за пів року розпродали BTC на $124 млрд

Резерви майнінгових компаній напередодні халвінгу скоротилися до 1,8 млн біткоїнів.

Майнінгові компанії в очікуванні халвінгу, який має відбутися наступного тижня, почали активно продавати свої запаси біткоїнів. Відповідні дані надав сервіс Wintermute.

«Майнери стабільно продають біткоїни. У перерахунку на BTC їхні резерви сягнули трирічного мінімуму. Отримані кошти заздалегідь спрямовуються на компенсацію майбутніх наслідків халвінгу та на підвищення ефективності видобутку біткоїнів», – зауважили аналітики.

За їхніми підрахунками, за останні пів року майнінгові компанії сумарно продали BTC на $124 млрд, відповідно, резерви скоротилися до 1,8 млн біткоїнів.

«Якщо у 2020 році за п'ять місяців підготовки до третього халвінгу мережі Біткоїна майнінгові компанії додатково збільшили запаси на 25 000 ВТС, то зараз ситуація кардинально змінилася: майнери продали понад 27 000 біткоїнів за шість місяців. Цей зсув, ймовірно, пов'язаний із різким стрибком вартості біткоїна, викликаного дисбалансом попиту та пропозиції на фоні запуску спотових ETF. Те, що відбувається, дозволяє майнерам заздалегідь фіксувати прибуток за вигіднішою ціною», – підкреслили у Wintermute.

Наразі ринкова вартість одного біткоїна становить близько $68 400. За останню добу ВТС подешевшав на 2,9%.

Скільки заробили майнери

Минулого місяця сукупний прибуток майнінгових компаній досяг історичної позначки у $2 млрд. З цієї суми близько $85 млн надійшло від комісій за транзакції, а решта $1,93 млрд – нагорода за видобуті блоки.

Більше всіх видобув блоків американський пул Foundry – 1312, або 30% від загальної кількості. На другому місці опинився китайський Antpool зі здобутими 989 блоками, або 23% від загальної кількості.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто купує біткоїни напряму у майнерів

Представники майнінгової компанії Hut 8 повідомили, що низка великих банків звернулися до неї з метою безпосередньо придбати біткоїни. Ймовірно, що дефіцит, який виник через біткоїн-ETF, змусив фінансові установи звернутися як мінімум до однієї майнінгової компанії з такою пропозицією.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024