За місяць майнери заробили рекордні $2 млрд

За місяць майнери заробили рекордні $2 млрд

Із цієї суми $85 млн надійшло від комісій за транзакції, а $1,93 млрд – нагорода за видобуті блоки.

Сукупний прибуток майнінгових компаній у березні 2024 року досяг історичного максимуму, становивши $2 млрд. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Майнери досягли рекордного доходу за місяць у $2 млрд, найвищого рівня за всю

історію», – йдеться у повідомленні.

Так, із $2 млрд, зароблених у березні, близько $85 млн надійшло від комісій за транзакції, а $1,93 млрд – нагорода за видобуті блоки. Такі результати майнери показали за два тижні до халвінгу.

Лідером за кількістю здобутих блоків став американський майнінговий пул Foundry. Його майнери знайшли 1312 блоків (30% від загальної кількості). На другому місці розташувався китайський Antpool, який видобув 989 блоків (23% від загальної кількості). До Топ-5 також увійшли Viabtc, F2pool та Binance Pool.

Яка сьогодні складність майнінгу

Після чергового перерахунку, що відбувся минулого тижня, 28 березня, складність майнінгу трохи знизилася, на 0,98% з історичного максимуму до показника 83,13 T.

Середній хешрейт також знизився до 594,93 EH/s. На знаходження нового блоку майнерам потрібно 10 хвилин 6 секунд.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Нові майнінгові пристрої

Напередодні халвінгу компанія Bitmain анонсувала Antminer S21 Pro. Нова модель помітно перевищує попередні за потужністю та економічністю, у тому числі й популярний сьогодні пристрій S21.

Виробник планує розпочати постачання нових майнерів у третьому кварталі 2024 року.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024