За місяць майнери заробили рекордні $2 млрд

За місяць майнери заробили рекордні $2 млрд

Із цієї суми $85 млн надійшло від комісій за транзакції, а $1,93 млрд – нагорода за видобуті блоки.

Сукупний прибуток майнінгових компаній у березні 2024 року досяг історичного максимуму, становивши $2 млрд. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Майнери досягли рекордного доходу за місяць у $2 млрд, найвищого рівня за всю

історію», – йдеться у повідомленні.

Так, із $2 млрд, зароблених у березні, близько $85 млн надійшло від комісій за транзакції, а $1,93 млрд – нагорода за видобуті блоки. Такі результати майнери показали за два тижні до халвінгу.

Лідером за кількістю здобутих блоків став американський майнінговий пул Foundry. Його майнери знайшли 1312 блоків (30% від загальної кількості). На другому місці розташувався китайський Antpool, який видобув 989 блоків (23% від загальної кількості). До Топ-5 також увійшли Viabtc, F2pool та Binance Pool.

Яка сьогодні складність майнінгу

Після чергового перерахунку, що відбувся минулого тижня, 28 березня, складність майнінгу трохи знизилася, на 0,98% з історичного максимуму до показника 83,13 T.

Середній хешрейт також знизився до 594,93 EH/s. На знаходження нового блоку майнерам потрібно 10 хвилин 6 секунд.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Нові майнінгові пристрої

Напередодні халвінгу компанія Bitmain анонсувала Antminer S21 Pro. Нова модель помітно перевищує попередні за потужністю та економічністю, у тому числі й популярний сьогодні пристрій S21.

Виробник планує розпочати постачання нових майнерів у третьому кварталі 2024 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024