Bitmain анонсував новий ASIC-майнер

Bitmain анонсував новий ASIC-майнер

Новий пристрій Antminer S21 Pro вдосконалено порівняно з попередньою моделлю.

Один з найбільших виробників обладнання для майнінгу біткоїнів – компанія Bitmain анонсувала Antminer S21 Pro. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Новий пристрій помітно ефективніший і потужніший порівняно з найпопулярнішою моделлю S21.

Віцепрезидентка Bitmain Ірен Гао заявила, що хешрейт Antminer S21 Pro становить 234 TH/s, а коефіцієнт енергоефективності – 15 J/TH. Для порівняння: у Antminer S21 хешрейт становить200 TH/s, а коефіцієнт енергоспоживання – 17,5 J/TH.

Гао також наголосила, що модель S21 Pro дуже стійка.

«Вона здатна працювати у складніших умовах», – зазначила представниця Bitmain, а потім повідомила, що пристрій може витримувати температуру до 45℃.

Bitmain планує розпочати поставки нових майнерів у третьому кварталі 2024 року.

Що потрібно знати про Bitmain

Bitmain – найбільший світовий виробник майнінгового обладнання, заснований у 2013 році у Пекіні, Китай. Компанія виробляє ASIC-майнери, які вважаються одними з найпотужніших та найефективніших на ринку.

У вересні Bitmain презентував нову лінійку «асіків» S21. Її флагман S21 Antminer HYD пропонує хешрейт у 335 TH/s та енергоефективність у 16 J/TH. Також у серії є моделі з повітряним охолодженням. Представлені пристрої стали першими у своєму класі з енергоефективністю нижче 20 J/TH.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що пропонують інші виробники

Компанія MicroBT на конференції Blockchain Life 2023 у Дубаї представила своє останнє покоління майнінгових установок – серію Whatsminer M60, яка охоплює моделі з гідро-, імерсійним та повітряним охолодженням, що забезпечує ефективність 18,5 J/Th. Продуктивність M60S із повітряним охолодженням становить від 170 TH/s. Придбати пристрій можна за $4017.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024