Банки змушені купувати біткоїни безпосередньо у майнерів

Банки змушені купувати біткоїни безпосередньо у майнерів

Низка фінустанов зіткнулися з дефіцитом пропозиції BTC на біржах.

Одна з найбільших майнінгових компаній Hut 8 заявила, що низка великих банків звернулися до неї з метою придбати біткоїни. Про це пише BitcoinSistemi.

З моменту запуску 11 січня спотові ETF на біткоїн залучили понад $12 млрд. Таке зростання попиту призвело до того, що понад 211 000 BTC було придбано як забезпечення акцій біржових фондів, створивши дефіцит активу на централізованих біржах.

Дефіцит пропозиції, що виник, спонукав банківські установи звернутися як мінімум до однієї компанії, що займається майнінгом біткоїнів, Hut 8, з метою купити BTC безпосередньо з її запасів.

Про компанію Hut 8

Hut 8 є однією з найбільших публічних торговельних компаній з видобутку біткоїнів у світі. Її ринкова вартість наближається до $1,2 млрд. В її запасах зберігаються BTC на $600 млн, що також робить її одним із найбільших власників біткоїнів у світі серед публічних компаній.

Глава Hut 8 Ашер Генут пояснив, що банки цікавилися не тільки наявними запасами біткоїнів компанії, а й її виробничими можливостями. Хоча Генут відмовився назвати банки, він повідомив, що деякі з них є найбільшими представниками галузі.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Про які банки може йтися

Банк Morgan Stanley цікавиться спотовими біткоїн-ETF відтоді, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила їхній запуск у січні 2024 року. Тим паче, зі слів деяких джерел, ця фінустанова сподівається випередити найближчих конкурентів і стати першим банком, який додасть біткоїн-ETF.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024