Найвигідніше торгувати BTC сьогодні було в Японії

Найвигідніше торгувати BTC сьогодні було в Японії

Це сталося через волатильність японської єни під час торгової сесії у понеділок.

29 квітня біткоїн торгувався з невеликою премією на японських ринках через дії центрального банку. Про це пише CoinDesk.

Під час валютних торгів, єна, курс якої знижувався, раптово зросла проти долара США, маючи всі ознаки втручання центробанку. Через ці маніпуляції, пара біткоїн-японська єна (BTC/JPY) на провідній японській криптовалютній біржі bitFlyer торгувалася з премією приблизно у 0,2% до ціни біткоїна в доларах на біржі Coinbase.

Варто зауважити, що біткоїн протягом останніх тижнів постійно отримував премію в японських єнах. На початку цього місяця вона зросла до 1,49%, що є найвищим показником з березня 2020 року та свідчить про диверсифікацію трейдерів в альтернативні активи, щоб обійти волатильність єни.

«Наразі премія за біткоїн на японських ринках коливається в межах 0,3%-0,4%, знизившись з більш ніж 1% в середині квітня і річного максимуму в 1,7%, досягнутого в середині березня. Однак це може змінитися. В цілому волатильність валют зростає через все більш розбіжні очікування щодо монетарної політики і геополітичного стресу, і це може вплинути на криптовалюту», - сказала аналітикиня компанії Kaiko Дессіслава Обер.

Що відбувалось на валютному ринку Японії

У понеділок, коли японська торгова сесія у зв'язку зі святами була скорочена, курс різко впав до 160 єн за долар США, що є найнижчим показником за останні 34 роки. Але потім трохи підріс до 155 єн за долар США в першій половині дня за європейським часом. Швидкість і масштаби відновлення викликали розмови про інтервенції Банку Японії або продаж доларів, щоб знизити курс ієни до мінімуму. Місцеві ЗМІ не підтвердили і не спростували чутки про дії Банку Японії.

Єна втратила прихильність інвесторів, оскільки зростаючий державний борг не дозволяє Банку Японії зрівняти процентні ставки з американськими. Іншими словами, фіскальна криза в Японії позначилася на валютному ринку.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розвиток Біткоїн-індустрії у Японії

Що стосується Біткоїн-індустрії, то влада Японії вважає її однією з пріоритетних для розвитку країни у майбутньому, тому цього року схвалила законопроєкт про включення біткоїна та криптовалют до переліку активів, якими можуть володіти венчурні компанії та інвестиційні фонди.

Ініціативи уряду Японії спрямовані перш за все на створення нових підприємств та наданні підтримки біткоїн-компаніям.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024