Японія лібералізує законодавство для біткоїн-компаній

Японія лібералізує законодавство для біткоїн-компаній

Індустрію цифрових активів вважають однією з пріоритетних для розвитку країни у майбутньому.

У Японії схвалили законопроєкт про включення біткоїна та криптовалют до переліку активів, якими можуть володіти венчурні компанії та інвестиційні фонди. Про це повідомляє CoinDesk.

Експерти вважають, що це може сприяти збільшенню інвестицій у Біткоїн-стартапи, надаючи потенційний поштовх економіці та інноваційній екосистемі Японії. Законопроєкт є частиною зусиль Японії, спрямованих на сприяння розвитку технологій за збереження регуляторної бази, яка ставить на перше місце захист прав користувачів.

Ініціативи уряду Японії спрямовані перш за все на створення нових підприємств та наданні підтримки біткоїн-компаніям. Перевага надаватиметься середнім за розміром компаніям і стартапам як драйверам конкурентоспроможності національної економіки.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Технологічний розвиток

Японія є однією з найбільш технологічно розвинених країн світу, а використання новітніх розробок сприяло «економічному диву» країни у 1970-х роках. Проте у сфері Біткоїн-регулювання Японія поки що поступається конкурентам, особливо Гонконгу та Сінгапуру.

Останні законодавчі ініціативи ставлять за мету змінити ситуацію на краще й зробити Японію привабливішою як для іноземних інвесторів, так і бізнесу всередині країни. Дана стратегія стає дедалі актуальнішою, адже на ринку біткоїна починається новий бичачий цикл.

Реформи оподаткування

Японія має намір запровадити новий режим оподаткування для компаній, які тримають на своєму балансі біткоїни. Японські політики з Ліберально-демократичної партії з правлячої коаліції пропонують звільнити компанії від сплати податків на нереалізований прибуток від володіння біткоїнами та приросту капіталу. Однак ця зміна стосуватиметься лише тих компаній, які є довгостроковими власниками.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024