WBIT від WisdomTree зберігає 8900 BTC

WBIT від WisdomTree зберігає 8900 BTC

Біткоїни пов’язані з біржовим продуктом WBIT та знаходяться на 134 адресах.

Керуюча компанія WisdomTree зберігає на своїх гаманцях 8900 BTC (близько $579 млн), пов’язаних з біржовим продуктом (ETP) WBIT. Про це йдеться у дослідженні компанії Arkham Intel.

Як зазначила Arkham, WBIT зберігає біткоїни на 134 адресах.

«WisdomTree Physical Bitcoin – це фізично забезпечений біржовий продукт (ETP), розроблений, щоб запропонувати акціонерам простий, безпечний і економічно ефективний спосіб отримати доступ до біткоїна. ETP забезпечує легкий доступ інвесторів, торгівлю, прозорість і рішення для інституційного зберігання з надійною фізично забезпеченою структурою», - повідомили представники WisdomTree.

У чому різниця між ETP та ETF

Фізично забезпечений біткоїн ETP можна порівняти з біржовим фондом (ETF) в тому сенсі, що обидва продукти зберігають біткоїн як базовий актив. Фізично забезпечений біткоїн-ETP, такий як WBIT, надає інвесторам право на частину біткоїна, що належить фонду та зберігається в холодному сховищі.

WisdomTree також випускає спотовий біткоїн-ETF (WBTC), який було затверджено 11 січня 2024 року. За даними The Block's Data Dashboard, 24 квітня обсяг BTCW склав $31,6 млн.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Створення ETF

Компанія WisdomTree подала заявку на створення біржового біткоїн-фонду 21 червня 2023 року. Тоді у компанії заявили, що її головна мета – отримати дохід від ціни біткоїна, враховуючи при цьому витрати та зобов'язання, пов'язані з ETF.

Продукт WisdomTree Bitcoin Trust має ту саму структуру, що й біткоїн-ETF від BlackRock.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024