WisdomTree та Invesco планують створити біткоїн-ETF

WisdomTree та Invesco планують створити біткоїн-ETF

Компанії подали заявки на створення біржового фонду слідом за фірмою BlackRock.

Відразу дві компанії – WisdomTree та Invesco – подали 21 червня заявки на створення біржового біткоїн-фонду. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Зокрема, WisdomTree планує запустити WisdomTree Bitcoin Trust, який буде зареєстрований на біржі Cboe BZX. У заяві компанії йдеться, що її головна мета – отримати дохід від ціни біткоїна, враховуючи при цьому витрати та зобов'язання, пов'язані з ETF. WisdomTree має намір щодня оцінювати вартість акцій на основі розрахункової ціни CF Bitcoin US, яка поєднує торгові потоки з основних бірж біткоїна.

Продукт WisdomTree Bitcoin Trust має ту саму структуру, що й біткоїн-ETF від BlackRock. Очевидно, що фірма намагається пройти вже уторованим шляхом.

Заявку зробила і компанія Invesco, яка ще 2021 року намагалася запустити ETF і вийти на Чиказьку біржу опціонів у 2021 році.

Хто такі WisdomTree та Invesco

WisdomTree, Inc. – це постачальник біржових фондів і біржових продуктів (ETP) зі штаб-квартирою у Нью-Йорку. Компанія була зареєстрована її головним виконавчим директором і засновником Джонатаном Стейнбергом у штаті Делавер 19 вересня 1985 року. Станом на 27 січня 2023 року WisdomTree управляє активами у розмірі близько $87 млрд.

Invesco – американська інвестиційна компанія, що входить до числа найбільших у світі, була створена в 1978 році. Основний регіон діяльності – США. Вона також представлена у понад 20 країнах світу, обслуговує клієнтів як у Північній Америці, так і в Європі, на Близькому Сході та в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Invesco Ltd. надає послуги роздрібним та інституційним клієнтам. Майже всі доходи підприємства формуються від контрактів на управління інвестиціями, плата за управління виплачується з ринкової вартості активів.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Тренд на біткоїн-ETF

Компанія BlackRock запустила цілу ланцюгову реакцію зі створення біткоїн-ETF, що свідчить про зростаючий інтерес і визнання Біткоїна в традиційному фінансовому просторі.

Для створення біткоїн-ETF BlackRock обрала сервіс Coinbase Custody як кастодіальне рішення.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024