BlackRock подала заявку на створення біткоїн-ETF

BlackRock подала заявку на створення біткоїн-ETF

Для створення біржового фонду компанія обрала як кастодіальне рішення сервіс Coinbase Custody.

Найбільша управляюча активами компанія BlackRock подала заявку на створення біржового фонду біткоїн-ETF (exchange-traded fund). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Для створення біткоїн-ETF компанія BlackRock обрала сервіс Coinbase Custody як кастодіальне рішення. Пропонований ETF порівнюватиметься з індексами, що надаються CF Benchmarks – провідного постачальника індексів інституційного рівня. Індекси складатимуться з цінових даних із шести бірж: Coinbase, Kraken, Gemini, Bitstamp, itBit та LMAX Digital.

Варто зауважити, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC), регулюючий орган, відповідальний за нагляд за ETF у США, досі відхиляла всі заявки на створення спотового біткоїн-ETF. Тим не менш комісія схвалила кілька ф'ючерсних ETF на біткоїн, які були успішно введені в обіг. Утім шанси у BlackRock все ж таки є – це один із найбільших фондів у світі, під управлінням якого перебувають активи на $10 трлн.

У разі схвалення біткоїн-ETF інвесторам буде надана можливість торгувати BTC через регульований та доступний інвестиційний інструмент.

Що таке біткоїн-ETF

Біткоїн-ETF, або біржовий інвестиційний фонд, орієнтований на біткоїн, – це інструмент, який дозволяє інвесторам торгувати інструментами на основі цифрового активу без потреби безпосередньо купувати або зберігати його. По суті, ETF купує та зберігає біткоїни, а потім випускає акції, які можуть бути куплені та продані на звичайній біржі, такій як NYSE або Nasdaq. В результаті інвестори можуть торгувати акціями біткоїн-ETF, як і акціями звичайних компаній.

Одна з головних переваг біткоїн-ETF полягає в його доступності та зручності для широкої аудиторії інвесторів. Це спрощує процес вкладення в біткоїн, особливо для тих, хто не хоче стикатися із технічними складнощами купівлі та зберігання біткоїна безпосередньо. Крім того, біткоїн-ETF пропонує додаткові переваги, включаючи ліквідність, прозорість цін і регулятивний захист, який надають традиційні біржові інвестиційні фонди. Ці фактори роблять біткоїн-ETF привабливою опцією для інвесторів усіх рівнів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

BlackRock та біткоїни

Компанія BlackRock почала виявляти інтерес до Біткоїна як альтернативного захисного активу наприкінці 2020 року. Зокрема, вона подала два повідомлення в SEC про те, що деякі з її фондів можуть інвестувати в біткоїн-ф'ючерси.

На початку 2023 року BlackRock додала біткоїн як один з активів у свій глобальний розподільчий фонд для пасивних інвесторів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024