BlackRock подала заявку на створення біткоїн-ETF

BlackRock подала заявку на створення біткоїн-ETF

Для створення біржового фонду компанія обрала як кастодіальне рішення сервіс Coinbase Custody.

Найбільша управляюча активами компанія BlackRock подала заявку на створення біржового фонду біткоїн-ETF (exchange-traded fund). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Для створення біткоїн-ETF компанія BlackRock обрала сервіс Coinbase Custody як кастодіальне рішення. Пропонований ETF порівнюватиметься з індексами, що надаються CF Benchmarks – провідного постачальника індексів інституційного рівня. Індекси складатимуться з цінових даних із шести бірж: Coinbase, Kraken, Gemini, Bitstamp, itBit та LMAX Digital.

Варто зауважити, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC), регулюючий орган, відповідальний за нагляд за ETF у США, досі відхиляла всі заявки на створення спотового біткоїн-ETF. Тим не менш комісія схвалила кілька ф'ючерсних ETF на біткоїн, які були успішно введені в обіг. Утім шанси у BlackRock все ж таки є – це один із найбільших фондів у світі, під управлінням якого перебувають активи на $10 трлн.

У разі схвалення біткоїн-ETF інвесторам буде надана можливість торгувати BTC через регульований та доступний інвестиційний інструмент.

Що таке біткоїн-ETF

Біткоїн-ETF, або біржовий інвестиційний фонд, орієнтований на біткоїн, – це інструмент, який дозволяє інвесторам торгувати інструментами на основі цифрового активу без потреби безпосередньо купувати або зберігати його. По суті, ETF купує та зберігає біткоїни, а потім випускає акції, які можуть бути куплені та продані на звичайній біржі, такій як NYSE або Nasdaq. В результаті інвестори можуть торгувати акціями біткоїн-ETF, як і акціями звичайних компаній.

Одна з головних переваг біткоїн-ETF полягає в його доступності та зручності для широкої аудиторії інвесторів. Це спрощує процес вкладення в біткоїн, особливо для тих, хто не хоче стикатися із технічними складнощами купівлі та зберігання біткоїна безпосередньо. Крім того, біткоїн-ETF пропонує додаткові переваги, включаючи ліквідність, прозорість цін і регулятивний захист, який надають традиційні біржові інвестиційні фонди. Ці фактори роблять біткоїн-ETF привабливою опцією для інвесторів усіх рівнів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

BlackRock та біткоїни

Компанія BlackRock почала виявляти інтерес до Біткоїна як альтернативного захисного активу наприкінці 2020 року. Зокрема, вона подала два повідомлення в SEC про те, що деякі з її фондів можуть інвестувати в біткоїн-ф'ючерси.

На початку 2023 року BlackRock додала біткоїн як один з активів у свій глобальний розподільчий фонд для пасивних інвесторів.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023