Фонд BlackRock почав працювати з біткоїном

Фонд BlackRock почав працювати з біткоїном

Global Allocation Fund орієнтований на приватних інвесторів, які хочуть вкласти свої заощадження, але не мають часу чи бажання відстежувати ринок.

Найбільша керуюча активами компанія BlackRock додала біткоїн як один з активів у свій глобальний розподільчий фонд для пасивних інвесторів (Global Allocation Fund). Про це пише Trustnodes.

Глобальний інвестиційний фонд Blackrock управляє активами на $15 млрд. Він інвестує по всьому світу в акції, боргові зобов'язання та короткострокові цінні папери як корпоративних, так і державних емітентів без жодних встановлених обмежень.

Цей фонд прагне здебільшого інвестувати в активи, які, на думку аналітиків, недооцінені. І зараз у перелік своїх послуг він додав ф'ючерси на BTC, які котируються на біржах та пройшли реєстрацію у регуляторів.

Інтерес BlackRock до Біткоїна

Наприкінці 2020 року в компанії BlackRock почали виявляти інтерес до біткоїна як альтернативного захисного активу. Компанія подала два повідомлення до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про те, що деякі з її фондів можуть інвестувати в біткоїн-ф'ючерси.

Пізніше BlackRock почав працювати з біткоїном за допомогою регульованих ф'ючерсів товарної біржі Чикаго (CME). Станом на початок 2021 року компанія тримала 37 контрактів номінальною вартістю $6,1 млн.

У 2022 році компанія запустила орієнтований на інституціоналів зі США траст, який відстежує динаміку ціни біткоїна.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Скільки організацій використовують біткоїн

Понад 33 млн організацій та приватних власників використовували біткоїн у 2022 році.

Попри ведмежий ринок, глобальне використання біткоїна стало зростає. Приріст активних власників монет (без урахування користувачів централізованих бірж) за рік склав близько 5 млн осіб. Двозначні темпи зростання значно випереджають динаміку традиційних платіжних сервісів.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023