Фонд BlackRock почав працювати з біткоїном

Фонд BlackRock почав працювати з біткоїном

Global Allocation Fund орієнтований на приватних інвесторів, які хочуть вкласти свої заощадження, але не мають часу чи бажання відстежувати ринок.

Найбільша керуюча активами компанія BlackRock додала біткоїн як один з активів у свій глобальний розподільчий фонд для пасивних інвесторів (Global Allocation Fund). Про це пише Trustnodes.

Глобальний інвестиційний фонд Blackrock управляє активами на $15 млрд. Він інвестує по всьому світу в акції, боргові зобов'язання та короткострокові цінні папери як корпоративних, так і державних емітентів без жодних встановлених обмежень.

Цей фонд прагне здебільшого інвестувати в активи, які, на думку аналітиків, недооцінені. І зараз у перелік своїх послуг він додав ф'ючерси на BTC, які котируються на біржах та пройшли реєстрацію у регуляторів.

Інтерес BlackRock до Біткоїна

Наприкінці 2020 року в компанії BlackRock почали виявляти інтерес до біткоїна як альтернативного захисного активу. Компанія подала два повідомлення до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про те, що деякі з її фондів можуть інвестувати в біткоїн-ф'ючерси.

Пізніше BlackRock почав працювати з біткоїном за допомогою регульованих ф'ючерсів товарної біржі Чикаго (CME). Станом на початок 2021 року компанія тримала 37 контрактів номінальною вартістю $6,1 млн.

У 2022 році компанія запустила орієнтований на інституціоналів зі США траст, який відстежує динаміку ціни біткоїна.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Скільки організацій використовують біткоїн

Понад 33 млн організацій та приватних власників використовували біткоїн у 2022 році.

Попри ведмежий ринок, глобальне використання біткоїна стало зростає. Приріст активних власників монет (без урахування користувачів централізованих бірж) за рік склав близько 5 млн осіб. Двозначні темпи зростання значно випереджають динаміку традиційних платіжних сервісів.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024