Фонд BlackRock почав працювати з біткоїном

Фонд BlackRock почав працювати з біткоїном

Global Allocation Fund орієнтований на приватних інвесторів, які хочуть вкласти свої заощадження, але не мають часу чи бажання відстежувати ринок.

Найбільша керуюча активами компанія BlackRock додала біткоїн як один з активів у свій глобальний розподільчий фонд для пасивних інвесторів (Global Allocation Fund). Про це пише Trustnodes.

Глобальний інвестиційний фонд Blackrock управляє активами на $15 млрд. Він інвестує по всьому світу в акції, боргові зобов'язання та короткострокові цінні папери як корпоративних, так і державних емітентів без жодних встановлених обмежень.

Цей фонд прагне здебільшого інвестувати в активи, які, на думку аналітиків, недооцінені. І зараз у перелік своїх послуг він додав ф'ючерси на BTC, які котируються на біржах та пройшли реєстрацію у регуляторів.

Інтерес BlackRock до Біткоїна

Наприкінці 2020 року в компанії BlackRock почали виявляти інтерес до біткоїна як альтернативного захисного активу. Компанія подала два повідомлення до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про те, що деякі з її фондів можуть інвестувати в біткоїн-ф'ючерси.

Пізніше BlackRock почав працювати з біткоїном за допомогою регульованих ф'ючерсів товарної біржі Чикаго (CME). Станом на початок 2021 року компанія тримала 37 контрактів номінальною вартістю $6,1 млн.

У 2022 році компанія запустила орієнтований на інституціоналів зі США траст, який відстежує динаміку ціни біткоїна.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Скільки організацій використовують біткоїн

Понад 33 млн організацій та приватних власників використовували біткоїн у 2022 році.

Попри ведмежий ринок, глобальне використання біткоїна стало зростає. Приріст активних власників монет (без урахування користувачів централізованих бірж) за рік склав близько 5 млн осіб. Двозначні темпи зростання значно випереджають динаміку традиційних платіжних сервісів.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023