Все більше організацій у світі використовують біткоїни

Все більше організацій у світі використовують біткоїни

Кількість унікальних власників приватних ключів зросла за рік на понад 17%.

Понад 33 млн організацій та приватних власників використовували біткоїн у 2022 році. Про це повідомляє аналітик Bitcoin Magazine Сем Рул.

Попри ведмежий ринок, глобальне використання біткоїна стало зростає. Приріст активних власників монет (без урахування користувачів централізованих бірж) за рік склав близько 5 млн осіб. Двозначні темпи зростання значно випереджають динаміку традиційних платіжних сервісів.

Все більше організацій у світі використовують біткоїни
Кількість організацій, що використовують BTC. Джерело: Bitcoin Magazine

Така динаміка стала можливою завдяки активному впровадженню біткоїна у Сальвадорі, африканських країнах та інших регіонах. Популярність Lightning Network також сприяє використанню BTC для мікротранзакцій у ритейлі та суміжних галузях.

Методологія

Аналізований показник включає організації та осіб, що контролюють приватні ключі. Тобто власники монет, що зберігаються у холодних гаманцях потрапляють до статистики, а ті, хто використовує централізовані біржі, – ні. Річ у тому, що централізовані біржі контролюють приватні ключі та розпоряджаються монетами клієнтів.

Активність може виявлятися у прийманні або відправленні BTC-платежів. Проте у разі, якщо баланс власника падає до нуля, він вибуває з розрахунку. Таким чином стає можливим оцінити реальну кількість організацій та певних категорій приватних власників, що використовують коїни протягом року.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Резервний ризик

Стратегічні інвестори також активно використовують BTC через розуміння його поточної недооцінки порівняно з фундаментальними показниками. Наразі резервний ризик досяг історичного мінімуму в менше за 0,1, що означає низьку вірогідність збитків від вкладень за поточного рівня цін.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023