Резервний ризик інвестування у BTC досяг історичного мінімуму

Резервний ризик інвестування у BTC досяг історичного мінімуму

Довгострокові інвестори отримують додаткові можливості для прибуткових вкладень.

Резервний ризик інвестування у біткоїн сьогодні складає менш як 0,01 та продовжує знижуватися, оновлюючи таким чином історичні мінімуми. Про це повідомляє LookIntoBitcoin.

Зниження фіатної вартості біткоїна та активне акумулювання монет ходлерами є основними факторами, що сприяють зниженню резервного ризику. Його значення вперше в історії впало нижче «зеленої зони», яка традиційно слугувала оптимальною точкою входу для довгострокових інвесторів.

Динаміка
Динаміка резервного ризику. Джерело: LookIntoBitcoin

Наразі курс BTC/USD залишається нижчим за $17 000, у той час, як ходлери володіють біткоїнами на $20,2 млрд. Акумулювання монет довгостроковими інвесторами значно перевищує поточну динаміку ціни, що характерно для ведмежих ринків.

Що таке резервний ризик

Резервний ризик – це один з основних індикаторів, що використовується для оцінки вірогідності довгострокових збитків від інвестування у BTC. Він розраховується як відношення поточної ринкової ціни BTC до сукупних резервів, що акумулювали ходлери.

Якщо ціна зростає швидше, ніж акумулювання ходлерів, то зростає і ризик. Наразі цей показник залишається нижчим за 0,01, проте минулого року він був вдвічі вищим. Під час минулого циклу він досягав 0,03, а у перші роки існування біткоїна навіть перевищував 0,08.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Резерви ходлерів

Ходлери традиційно використовують ведмежий ринок для активнішого накопичення монет. Наразі вони володіють понад 12,6 млн монет, та цей показник стало зростає. Це становить близько 66% від загальної пропозиції монет. Таким чином, HODL стає панівною стратегію для власників біткоїнів.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023