Резервний ризик інвестування у BTC досяг історичного мінімуму

Резервний ризик інвестування у BTC досяг історичного мінімуму

Довгострокові інвестори отримують додаткові можливості для прибуткових вкладень.

Резервний ризик інвестування у біткоїн сьогодні складає менш як 0,01 та продовжує знижуватися, оновлюючи таким чином історичні мінімуми. Про це повідомляє LookIntoBitcoin.

Зниження фіатної вартості біткоїна та активне акумулювання монет ходлерами є основними факторами, що сприяють зниженню резервного ризику. Його значення вперше в історії впало нижче «зеленої зони», яка традиційно слугувала оптимальною точкою входу для довгострокових інвесторів.

Динаміка
Динаміка резервного ризику. Джерело: LookIntoBitcoin

Наразі курс BTC/USD залишається нижчим за $17 000, у той час, як ходлери володіють біткоїнами на $20,2 млрд. Акумулювання монет довгостроковими інвесторами значно перевищує поточну динаміку ціни, що характерно для ведмежих ринків.

Що таке резервний ризик

Резервний ризик – це один з основних індикаторів, що використовується для оцінки вірогідності довгострокових збитків від інвестування у BTC. Він розраховується як відношення поточної ринкової ціни BTC до сукупних резервів, що акумулювали ходлери.

Якщо ціна зростає швидше, ніж акумулювання ходлерів, то зростає і ризик. Наразі цей показник залишається нижчим за 0,01, проте минулого року він був вдвічі вищим. Під час минулого циклу він досягав 0,03, а у перші роки існування біткоїна навіть перевищував 0,08.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Резерви ходлерів

Ходлери традиційно використовують ведмежий ринок для активнішого накопичення монет. Наразі вони володіють понад 12,6 млн монет, та цей показник стало зростає. Це становить близько 66% від загальної пропозиції монет. Таким чином, HODL стає панівною стратегію для власників біткоїнів.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023