Резервний ризик інвестування у BTC досяг історичного мінімуму

Резервний ризик інвестування у BTC досяг історичного мінімуму

Довгострокові інвестори отримують додаткові можливості для прибуткових вкладень.

Резервний ризик інвестування у біткоїн сьогодні складає менш як 0,01 та продовжує знижуватися, оновлюючи таким чином історичні мінімуми. Про це повідомляє LookIntoBitcoin.

Зниження фіатної вартості біткоїна та активне акумулювання монет ходлерами є основними факторами, що сприяють зниженню резервного ризику. Його значення вперше в історії впало нижче «зеленої зони», яка традиційно слугувала оптимальною точкою входу для довгострокових інвесторів.

Динаміка
Динаміка резервного ризику. Джерело: LookIntoBitcoin

Наразі курс BTC/USD залишається нижчим за $17 000, у той час, як ходлери володіють біткоїнами на $20,2 млрд. Акумулювання монет довгостроковими інвесторами значно перевищує поточну динаміку ціни, що характерно для ведмежих ринків.

Що таке резервний ризик

Резервний ризик – це один з основних індикаторів, що використовується для оцінки вірогідності довгострокових збитків від інвестування у BTC. Він розраховується як відношення поточної ринкової ціни BTC до сукупних резервів, що акумулювали ходлери.

Якщо ціна зростає швидше, ніж акумулювання ходлерів, то зростає і ризик. Наразі цей показник залишається нижчим за 0,01, проте минулого року він був вдвічі вищим. Під час минулого циклу він досягав 0,03, а у перші роки існування біткоїна навіть перевищував 0,08.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Резерви ходлерів

Ходлери традиційно використовують ведмежий ринок для активнішого накопичення монет. Наразі вони володіють понад 12,6 млн монет, та цей показник стало зростає. Це становить близько 66% від загальної пропозиції монет. Таким чином, HODL стає панівною стратегію для власників біткоїнів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024