Morgan Stanley хоче стати першим біткоїн-ETF банком

Morgan Stanley хоче стати першим біткоїн-ETF банком

Раніше зі схожими ініціативами виступив великий банк зі Швейцарії UBS.

Запуск спотових біржових біткоїн-фондів у США спричинив суперництво між двома інвестиційними банками. Morgan Stanley сподівається випередити UBS і стати першим банком, який додасть біткоїн-ETF, написав співзасновник трейдингової компанії Arch Public Ендрю Періш у себе на сторінці в соцмережі X.

Посилаючись на внутрішню документацію Morgan Stanley, Періш зазначив, що банк має намір додати біткоїн-ETF на свою платформу протягом найближчих двох тижнів.

Ще на початку року представник UBS повідомив, що спотові біткоїн-фонди ETF можуть бути запропоновані тільки на брокерському рахунку і підходять тільки для «агресивних інвесторів».

Спотові біткоїн-фонди ETF дебютували в США 11 січня після багаторічних зусиль щодо їхнього запуску в країні. Клієнти великих банків, таких як UBS та Citi, згодом повідомили, що не можуть отримати доступ до спотових біткоїн-фондів, при цьому банки називали різні причини, через які вони не включили ці інвестиційні продукти до списку.

Плани Morgan Stanley

Своєю чергою, Morgan Stanley зацікавився спотовими біткоїн-ETF з того часу, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила їхній запуск у січні 2024 року і нібито зараз проводить юридичні консультації.

Зазначимо також, що в 2021 році Morgan Stanley став першим великим американським банком, який запропонував своїм заможним клієнтам доступ до біткоїн-фондів.

Хоча в спотові біткоїн-фонди вже вкладено мільярди доларів, шлюзи для великих інвестицій можуть відкритися тільки після того, як біткоїн-ETF почнуть пропонувати мережі зареєстрованих інвестиційних консультантів (RIA) та брокерсько-дилерські платформи при таких банках, як Merrill Lynch, Morgan Stanley, Wells Fargo тощо.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Яка ситуація з біткоїн-ETF

Останніми днями починає спостерігатися зниження попиту на біткоїн-ETF. Щоденний обсяг торгів біржовими фондами скоротився до $5,4 млрд, що на 36% менше пікового значення в $9,5 млрд, зафіксованого у перший тиждень березня.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024