Попит на біткоїн-ETF тимчасово знизився

Попит на біткоїн-ETF тимчасово знизився

Щоденний обсяг торгів біржовими фондами скоротився на 36%.

Незважаючи на чистий приплив цифрових активів до біткоїн-фондів минулого тижня в розмірі $862 млн, попит на ETF починає знижуватися. Про це повідомляє Cointelegraph.

Щоденний обсяг торгів біржовими фондами скоротився до $5,4 млрд, що на 36% менше пікового значення $9,5 млрд, зафіксованого в перший тиждень березня.

Безперервний відтік коштів з ETF Grayscale, який не припинявся протягом трьох місяців з моменту схвалення регуляторами США 11 січня, чинив значний тиск на курс BTC. Ринкові експерти передбачали, що згодом відтік коштів із GBTC сповільниться та вичерпається, що призведе до безпрецедентного попиту. Однак поточні тенденції інвесторів вказують на те, що відтік коштів із GBTC ще далекий від завершення, а GBTC, як і раніше, домінує в потоках ETF.

Ситуація з курсом

На початку цього тижня курс біткоїна знизився більш ніж на 5%, що призвело до ліквідації позицій трейдерів у розмірі $53 млн. Більшість ліквідацій сталася протягом двох годин під час різкої корекції ціни на цифровий актив. Це призвело до того, що трейдери, які торгують із кредитним плечем, зазнали великих збитків.

У вівторок курс продовжив знижуватися і досяг позначки $65 500.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Прогнози експертів

Керівник хедж-фонду Morgan Creek Capital Марк Юско вважає запуск біткоїн-ETF основним драйвером зростання курсу BTC. На його думку, курс BTC досягне позначки $150 000 до кінця 2024 року.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024