У Morgan Creek прогнозують біткоїн по $150 000

У Morgan Creek прогнозують біткоїн по $150 000

Марк Юско вважає, що біткоїн досягне піку до наступного Різдва.

Керуючий хедж-фондом Morgan Creek Capital Марк Юско вважає, що рік біткоїна тільки починається, і в результаті курс BTC досягне позначки $150 000. Про це він заявив в інтерв'ю CNBC.

За його словами, у портфелях інвесторів має бути не менше 3% біткоїна.

«Біткоїн – це король. Це домінуючий актив. Це найкраща форма золота», – сказав він.

Юско додав, що за останній рік біткоїн подорожчав приблизно на 159%. Раніше в березні він подолав позначку в $73 000, але сьогодні, 1 квітня, він торгується на рівні $69 400.

«Спрацьовує закон великих чисел. Я думаю, що протягом наступного десятиліття він може легко зрости вдесятеро», – додав Юско.

Він називає ETF-фонди, які були запущені в січні, основним драйвером зростання біткоїна. Юско очікує, що майбутній халвінг також спричинить зростання головного цифрового активу.

«Великий рух відбудеться після халвінгу. Ближче до кінця року він почне ставати більш... параболічним. І, як правило, приблизно через дев'ять місяців після халвінгу, тобто десь до Дня подяки та Різдва, ми побачимо пік цін перед наступним ведмежим ринком», – зазначив Юско.

Хто такий Марк Юско

Марк Юско – відомий інвестиційний менеджер і засновник Morgan Creek Capital Management, інвестиційної компанії, яка займається управлінням активами. Юско визнаний експертом у галузі інвестицій і часто виступає як прибічник біткоїна та блокчейн-технології, вбачаючи в них великий потенціал для еволюції традиційних фінансових систем.

Юско активно виступає на конференціях та семінарах, ділячись своїми знаннями та прогнозами щодо майбутнього біткоїна, та приділяє велику увагу освіті та розповсюдженню інформації про можливості, які пропонує головний цифровий актив.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ранні прогнози Марка Юско

Ще у вересні 2023 року, до офіційного запуску біржових біткоїн-фондів, Марк Юско припустив, що ETF відкриє шлях для припливу на ринок $300 млрд із боку інституційних інвесторів. Він також висловив припущення, що компанія BlackRock має всі шанси здобути першість на ринку.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024