У Morgan Creek очікують, що біткоїн-ETF залучить на ринок $300 млрд

У Morgan Creek очікують, що біткоїн-ETF залучить на ринок $300 млрд

Марк Юско прогнозує, що SEC схвалить перший спотовий біржовий BTC-фонд ближче до кінця року.

Схвалення спотового біржового фонду (біткоїн-ETF) з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) може відкрити шлях для припливу на ринок $300 млрд. Про це заявив генеральний директор Morgan Creek Capital Management Марк Юско, передає Bitcoin Magazine.

Він наголосив, що схвалення цього фінансового інструменту дозволить інституційним інвесторам впевнено вийти на ринок біткоїна.

«Інституційні інвестори з обережністю ставляться до виходу на криптовалютний ринок через невизначеність нормативно-правової бази та побоювання щодо депозитарного обслуговування. Спотовий ETF запропонував би їм регульований та безпечний спосіб отримати доступ до біткоїна», – зазначив Юско.

Старший аналітик Bloomberg щодо ETF Ерік Балчунас прогнозує приплив на ринок близько $150 млрд після схвалення, але Юско вважає, що потенціал значно більший.

«Я піду далі та скажу, що 1% видається вірогіднішим. Це буде $300 млрд на $100 млрд вільного обігу – ціна сильно зросте. Дуже-дуже сильно», – заявив він.

У той час як дехто намагався і не зміг домогтися схвалення спотових ETF, Юско вважає, що BlackRock стане першим і, можливо, єдиним претендентом на схвалення. На його думку, біржовий фонд буде затверджено десь наприкінці року.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Розгляд заявок SEC

31 серпня Комісія з цінних паперів і бірж США оголосила про те, що вирішила утриматися від ухвалення остаточного рішення щодо біткоїн-ETF. Вона подовжила термін подання коментарів, надавши можливість громадськості брати участь в обговоренні заявок.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023