У Morgan Creek очікують, що біткоїн-ETF залучить на ринок $300 млрд

У Morgan Creek очікують, що біткоїн-ETF залучить на ринок $300 млрд

Марк Юско прогнозує, що SEC схвалить перший спотовий біржовий BTC-фонд ближче до кінця року.

Схвалення спотового біржового фонду (біткоїн-ETF) з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) може відкрити шлях для припливу на ринок $300 млрд. Про це заявив генеральний директор Morgan Creek Capital Management Марк Юско, передає Bitcoin Magazine.

Він наголосив, що схвалення цього фінансового інструменту дозволить інституційним інвесторам впевнено вийти на ринок біткоїна.

«Інституційні інвестори з обережністю ставляться до виходу на криптовалютний ринок через невизначеність нормативно-правової бази та побоювання щодо депозитарного обслуговування. Спотовий ETF запропонував би їм регульований та безпечний спосіб отримати доступ до біткоїна», – зазначив Юско.

Старший аналітик Bloomberg щодо ETF Ерік Балчунас прогнозує приплив на ринок близько $150 млрд після схвалення, але Юско вважає, що потенціал значно більший.

«Я піду далі та скажу, що 1% видається вірогіднішим. Це буде $300 млрд на $100 млрд вільного обігу – ціна сильно зросте. Дуже-дуже сильно», – заявив він.

У той час як дехто намагався і не зміг домогтися схвалення спотових ETF, Юско вважає, що BlackRock стане першим і, можливо, єдиним претендентом на схвалення. На його думку, біржовий фонд буде затверджено десь наприкінці року.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Розгляд заявок SEC

31 серпня Комісія з цінних паперів і бірж США оголосила про те, що вирішила утриматися від ухвалення остаточного рішення щодо біткоїн-ETF. Вона подовжила термін подання коментарів, надавши можливість громадськості брати участь в обговоренні заявок.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024