Біткоїн дешевшає на тлі ліквідацій на $53 млн

Біткоїн дешевшає на тлі ліквідацій на $53 млн

Більшість трейдерів не очікували на значну корекцію BTC на початку тижня.

1 квітня курс біткоїна скорегувався на 5%, що викликало ліквідації позиції трейдерів у розмірі $53 млн. Про це свідчать дані CoinGlass.

Більшість ліквідацій відбулася протягом двох годин під час різкої корекції ціни цифрового активу. Як наслідок, багато трейдерів, що використовували кредитне плече, зазнали чималих збитків.

Біткоїн дешевшає на тлі ліквідацій на $53 млн
Ліквідації позицій трейдерів. Джерело: CoinGecko.

Проте протягом останніх годин біткоїн частково відновився до $66 800, що вже посилює тиск на ведмежі позиції. Загалом період перед халвінгом традиційно є складно передбачуваним і сильно волатильним.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке ліквідації позицій трейдерів

Ліквідація позицій трейдерів описує ситуацію, коли позиція примусово закривається біржею або торговою платформою, щоб запобігти подальшим збиткам. Зазвичай це відбувається, коли маржа трейдера опиняється нижче певного порогу, відомого як вимога щодо підтримання маржі, і він не в змозі задовольнити додаткові вимоги.

Ліквідація може відбуватися за різними сценаріями. Зокрема, при маржинальній торгівлі трейдери позичають кошти у біржі або інших користувачів для посилення своїх торгових позицій. Якщо ринок рухається проти них і їхня застава (початкова маржа) падає нижче певного рівня, біржа може ліквідувати їхню позицію, щоб покрити потенційні збитки й повернути позичені кошти кредиторам.

Втрати ведмедів

У лютому трейдери-ведмеді втратили $150 млн під час стрімкого зростання біткоїна, яке заклало основу для подальшого оновлення історичного максимуму. Тоді курс BTC зріс на понад 10% за добу, що було максимальним одноденним приростом з жовтня.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024