Біткоїн дешевшає на тлі ліквідацій на $53 млн

Біткоїн дешевшає на тлі ліквідацій на $53 млн

Більшість трейдерів не очікували на значну корекцію BTC на початку тижня.

1 квітня курс біткоїна скорегувався на 5%, що викликало ліквідації позиції трейдерів у розмірі $53 млн. Про це свідчать дані CoinGlass.

Більшість ліквідацій відбулася протягом двох годин під час різкої корекції ціни цифрового активу. Як наслідок, багато трейдерів, що використовували кредитне плече, зазнали чималих збитків.

Біткоїн дешевшає на тлі ліквідацій на $53 млн
Ліквідації позицій трейдерів. Джерело: CoinGecko.

Проте протягом останніх годин біткоїн частково відновився до $66 800, що вже посилює тиск на ведмежі позиції. Загалом період перед халвінгом традиційно є складно передбачуваним і сильно волатильним.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке ліквідації позицій трейдерів

Ліквідація позицій трейдерів описує ситуацію, коли позиція примусово закривається біржею або торговою платформою, щоб запобігти подальшим збиткам. Зазвичай це відбувається, коли маржа трейдера опиняється нижче певного порогу, відомого як вимога щодо підтримання маржі, і він не в змозі задовольнити додаткові вимоги.

Ліквідація може відбуватися за різними сценаріями. Зокрема, при маржинальній торгівлі трейдери позичають кошти у біржі або інших користувачів для посилення своїх торгових позицій. Якщо ринок рухається проти них і їхня застава (початкова маржа) падає нижче певного рівня, біржа може ліквідувати їхню позицію, щоб покрити потенційні збитки й повернути позичені кошти кредиторам.

Втрати ведмедів

У лютому трейдери-ведмеді втратили $150 млн під час стрімкого зростання біткоїна, яке заклало основу для подальшого оновлення історичного максимуму. Тоді курс BTC зріс на понад 10% за добу, що було максимальним одноденним приростом з жовтня.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024