Пітер Брандт припустив завершення бичачого циклу

Пітер Брандт припустив завершення бичачого циклу

Однак експерт не повністю переконаний в цій теорії, допускаючи її ймовірність у 25%.

Біткоїн-трейдер Пітер Брандт висловив думку, що біткоїн ймовірно вже досяг свого піка цього циклу на позначці близько $70 000, згідно з моделлю «експоненціального спаду». Про це повідомляється на його власному сайті.

27 квітня досвідчений трейдер і аналітик Пітер Брандт опублікував теорію, яка припускає, що бичачі цикли біткоїна демонструють «експоненціальний спад». Це відбувається, коли кожен наступний цикл має пікову ціну, що становить лише близько 20% від пікового зростання попереднього циклу. Дані показують, що це відбувалося протягом останніх трьох ринкових циклів біткоїна.

«Іншими словами, 80% експоненціальної енергії кожного успішного циклу бичачого ринку було втрачено», - сказав Брандт.

Виходячи з цієї швидкості спаду, експерт підрахував, що поточний цикл побачить лише 4,5-кратне зростання від мінімуму близько $15 500. Таким чином, вершина циклу прогнозується на рівні близько $70 000 – рівень, якого він вже досяг у березні, коли ціни перевищили $73 000.

Однак Брандт не повністю переконаний в цій теорії, оцінюючи ймовірність того, що BTC вже досяг піка цього циклу, у 25%.

Що думають інші експерти

Генеральний директор і директор з досліджень Quantonomy Джованні Сантостазі, своєю чергою, спростував теорію експоненціального спаду Брандта своєю власною, заснованою на довгостроковому степеневому законі.

«У нас є лише три точки даних, якщо виключити період до халвінгу, і фактично лише дві точки даних, якщо враховувати коефіцієнти. Цього навряд чи достатньо для проведення будь-якого значущого статистичного аналізу», - додав Сантостазі.

Сантостазі виміряв відсоткове відхилення цінових піків від довгострокового тренду за степеневим законом, екстраполюючи іншу експоненціальну модель спаду. Ця цінова модель прогнозує пік четвертого циклу приблизно в грудні 2025 року на рівні $210 000. За його словами, на основі історичних спостережень прогнозується, що нижня межа наступного циклу складе близько $83 000.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що зараз відбувається з курсом

Минулого тижня курс біткоїна знизився на 0,4% до позначки $64 000. Біткоїн хоч і перебуває нижче важливого цінового рівня у $65 000, проте накопичення додаткових обсягів торгівлі може дозволити подолати його вже найближчим часом. На це вказує той фактор, що кити продовжують накопичувати BTC.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024