Курс біткоїна за тиждень: стабільність після халвінгу

Курс біткоїна за тиждень: стабільність після халвінгу

Значних коливань курсу після зменшення винагороди майнерам не відбулося, тому інвестори зосереджені на макроекономічних та регуляторних новинах.

Курс біткоїна за тиждень (19-26 квітня) знизився лише на 0,4% та наразі знаходиться вище $64 000. На ринку спостерігається відносна рівновага між биками та ведмедями.

Біткоїн торгується у боковому каналі $63 000-67 000. Короткострокові чинники вже були враховані інвесторами, тож основна увага сфокусована на планах регуляторів та макроекономічних показниках у США.

Курс біткоїна за тиждень: стабільність після халвінгу
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Зокрема інвестори дещо занепокоєні ініціативами щодо можливого запровадження рекордного податку у понад 40% на приріст капіталу, що може розповсюджуватися на цифрові активи. Проте, ймовірно, найближчим часом такі ініціативи не будуть прийняті.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн перебуває нижче важливого цінового рівня у $65 000. Проте накопичення додаткових обсягів торгівлі може дозволити подолати його вже найближчим часом. Зокрема кити продовжують стало накопичувати монети.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 97% Федеральна резервна система (ФРС) не змінить процентні ставки наступного тижня. Тож доступ до кредитних ресурсів залишатиметься вкрай обмеженим для інституційних інвесторів.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на понад 12%. Заяви голови ФРС Джерома Павелла щодо того, що регулятор не поспішатиме лібералізувати власну грошово-кредитну політику, сприяли песимістичним настроям у трейдерів.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024