Курс біткоїна за тиждень: корекція напередодні халвінгу

Курс біткоїна за тиждень: корекція напередодні халвінгу

Головний цифровий актив протестував ключовий рівень підтримки на тлі регуляторної невизначеності.

Курс біткоїна за тиждень (12-19 квітня) знизився на 12,6% та наразі перевищує $64 000. BTC пережив падіння через заяви регуляторів та військові конфлікти, але вже перейшов до відновлення.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався у спадаючому каналі, а 17 квітня навіть протестував важливий рівень підтримки у $60 000. Заяви голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Павелла щодо утримання процентних ставок на високому рівні викликало занепокоєння в інвесторів. Воєнна відповідь Ізраїля на агресію Ірану також додала короткострокової волатильності.

Курс біткоїна за тиждень: корекція напередодні халвінгу
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте в останні години біткоїн отримав черговий бичачий імпульс. Ринок стрімко відновлюється напередодні халвінгу. Зниження винагороди майнерів традиційно виступає драйвером зростання курсу активу протягом наступних місяців.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Бики прагнуть повернути курс у боковий діапазон $65 000-70 000. Саме на цих цінових рівнях відбувається новий етап консолідації ціни, а великі інвестори накопичують додаткові обсяги.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 94% ФРС не знижуватиме процентні ставки наступного місяця. Тож інвестори готуються до роботи за поточних умов ще декілька місяців.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна помірно зростав і у черговий раз перевищував $70 000. Проте атака Ірану на Ізраїль викликала паніку на ринках, яка згодом посилилася заявами регуляторів щодо монетарної політики у США.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024