Курс біткоїна за тиждень: знову вище за $70 000

Курс біткоїна за тиждень: знову вище за $70 000

Головний цифровий актив відновив стале зростання та наближається до історичного максимуму.

Курс біткоїна за тиждень (5-12 квітня) зріс на 5,7% та наразі складає $70 800. Попит інвесторів на BTC зростає в очікуванні халвінгу.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався у боковому каналі, але бикам все ж вдалося досягти помірного зростання. Цифровий актив закріпився вище важливого цінового рівня у $70 000, а до історичного максимуму, що було встановлено у березні, залишається близько $3000.

Курс біткоїна за тиждень: знову вище за $70 000
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Щоправда, дані зі споживчої інфляції у США свідчать про її прискорення до 3,5% на рік. Хоча це зазвичай має негативний вплив на курс у короткостроковій перспективі, цього разу значної корекції чи зміни тренду не відбулося.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вийшов із бокового діапазону в $65 000-70 000. Наразі для биків важливо закріпитися на поточному рівні, щоб забезпечити подальше зростання. Зараз торговельні обсяги є досить низькими, що збільшує ризики волатильності в обидві сторони.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 93% Федеральна резервна система (ФРС) не знижуватиме процентні ставки наступного місяця. Тож грошово-кредитна політика поки що залишається незмінною.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на понад 5%. Зокрема плани уряду США щодо продажу великої партії монет на загальну суму у $2 млрд мали негативний вплив на ціну активу. Але бикам вдалося втримати важливі рівні підтримки.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024