Курс біткоїна за тиждень: неоднозначні сигнали

Курс біткоїна за тиждень: неоднозначні сигнали

Головний цифровий актив перебуває під ведмежим тиском, але утримує важливі рівні підтримки.

Курс біткоїна за тиждень (29 березня – 5 квітня) знизився на 5,1% та наразі коливається в районі $67 000. Волатильність зростає в очікуванні макроекономічної звітності.

Першу частину тижня біткоїн перебував у боковому тренді, але потім ведмеді перехопили ініціативу. Ймовірно, головним чинником стали плани уряду США продати біткоїни на загальну суму у $2 млрд, що може посилити тиск продажів на ринку.

Курс біткоїна за тиждень: неоднозначні сигнали
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

За останню добу курс біткоїна дещо відновився, але інвестори демонструють невпевненість з огляду на звітність щодо зайнятості у несільськогосподарському секторі США, яку буде опубліковано сьогодні у другій половині дня.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує перебувати у боковому діапазоні $65 000-70 000. Великі інвестори знаходяться у режимі акумулювання запасів та накопичують додаткові торгові обсяги для забезпечення нової хвилі зростання (можливо, вже після халвінгу).

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 93% Федеральна резервна система (ФРС) не знижуватиме процентні ставки наступного місяця. Тож учасники ринку готуються до роботи в умовах мінімального доступу до кредитних ресурсів.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 5,7%, та на ринку спостерігалася консолідація у районі $70 000. До того ж цифровий актив безперервно зростає вже сьомий місяць поспіль, що є новим рекордом.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024