Курс біткоїна за тиждень: консолідація у районі $70 000

Курс біткоїна за тиждень: консолідація у районі $70 000

Головний цифровий актив відновив стале зростання та наближається до історичних максимумів.

Курс біткоїна за тиждень (22-29 березня) зріс на 5,7% та наразі торгується в районі $70 000. BTC зміцнює позиції через підтримку інституційних інвесторів та приплив коштів у біткоїн-ETF.

Першу половину тижня біткоїн впевнено зростав, але останніми днями перейшов у боковий тренд. Наразі основна боротьба між биками та ведмедями відбувається навколо цінового рівня у $70 000, адже навколо нього розміщено багато ордерів як на купівлю, так і на продаж.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація у районі $70 000
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Вердикт нью-йоркського суду щодо справи Сема Бенкмана-Фріда не вплинув значною мірою на курс активу. Наразі спостерігається період консолідації, а кити збільшують запаси монет, готуючись до продовження ралі.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує перебувати у боковому діапазоні $65 000-70 000. Хоча бики контролюють ситуацію, максимальні темпи зростання поки що недосяжні через обмежений доступ до кредитних ресурсів і стримувальну політику центробанків.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 96% Федеральна резервна система (ФРС) не знижуватиме процентні ставки у травні. Тому, скоріш за все, наступна фаза стрімкого зростання відбудеться влітку цього року.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на 1,7%. Ведмеді домінували на ринку, але бикам вдалося втримати рівень підтримки у $60 000 та забезпечити поновлення зростання курсу. Загалом консолідація курсу свідчить про тимчасовий баланс між покупцями й продавцями активу.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024