Курс біткоїна за тиждень: корекція та відновлення

Курс біткоїна за тиждень: корекція та відновлення

Головний цифровий актив переживає період інтенсивного протистояння між биками та ведмедями.

Курс біткоїна за тиждень (15-22 березня) знизився на 1,7% та наразі складає $65 900. BTC перебуває у боковому тренді з високою внутрішньоденною волатильністю.

У першій половині тижня ведмеді домінували на ринку. Зокрема значний відтік капіталу зі спотових фондів посилив тиск продавців монет. Проте бикам вдалося утримати ключовий рівень підтримки на рівні $60 000.

Курс біткоїна за тиждень: корекція та відновлення
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Але останніми днями на ринку знову встановився позитивний тренд. Зокрема голова Федеральної резервної системи (ФРС) Джером Павелл натякнув на можливість пом’якшення грошово-кредитної політики цього року, що додало оптимізму інвесторам.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн повернувся у боковий діапазон $65 000-70 000, де наразі продовжується консолідація. Після накопичення додаткових обсягів та фінансового капіталу бики можуть поновити власний наступ з метою оновлення історичних максимумів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 94% Федеральна резервна система не знижуватиме процентні ставки у травні. Тож, скоріш за все, на позитивний монетарний імпульс на ринку слід очікувати не раніше червня.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна також переживав періоди злетів та падінь. Минулого тижня актив трохи скорегувався на 0,2%. Таким чином встановився короткостроковий паритет між биками та ведмедями.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024