Курс біткоїна за тиждень: волатильність зростає

Курс біткоїна за тиждень: волатильність зростає

Головний цифровий актив переживає періоди злетів та падінь на тлі різних ринкових новин.

Курс біткоїна за тиждень (8-15 березня) знизився на 0,2% та наразі коливається в районі $67 000. BTC перейшов у боковий тренд з інтенсивнішим протистоянням між биками та ведмедями.

У першій частині тижня біткоїн неодноразово оновлював свій історичний максимум і навіть у моменті перевищував $73 600. Але останніми днями наступила корекція нижче важливого рівня підтримки у $70 000. Ліквідації позицій трейдерів (переважно довгих) перевищили $808 млн.

Курс біткоїна за тиждень: волатильність зростає
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Досить висока інфляція у США та плани щодо запровадження нового податку для майнерів від Адміністрації Байдена негативно впливають на оцінку ситуації інвесторами. Проте такі періоди короткострокової корекції є досить типовими й для попередніх бичачих циклів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн тимчасово опустився нижче важливого рівня опору $70 000. Тож для биків вкрай важливо відновити свої позиції найближчими днями (у тому числі й завдяки притоку коштів до біткоїн-ETF).

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 99% Федеральна резервна система (ФРС) не знижуватиме процентні ставки наступного тижня. Учасники ринку очікують на лібералізацію грошово-кредитної політики у травні чи червні.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна вперше в історії перевищив історичний максимум. До того ж наприкінці тижня BTC подолав $70 000, що також призвело до низки ліквідацій трейдерів (але переважно ведмедів).

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024