Курс біткоїна за тиждень: волатильність зростає

Курс біткоїна за тиждень: волатильність зростає

Головний цифровий актив переживає періоди злетів та падінь на тлі різних ринкових новин.

Курс біткоїна за тиждень (8-15 березня) знизився на 0,2% та наразі коливається в районі $67 000. BTC перейшов у боковий тренд з інтенсивнішим протистоянням між биками та ведмедями.

У першій частині тижня біткоїн неодноразово оновлював свій історичний максимум і навіть у моменті перевищував $73 600. Але останніми днями наступила корекція нижче важливого рівня підтримки у $70 000. Ліквідації позицій трейдерів (переважно довгих) перевищили $808 млн.

Курс біткоїна за тиждень: волатильність зростає
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Досить висока інфляція у США та плани щодо запровадження нового податку для майнерів від Адміністрації Байдена негативно впливають на оцінку ситуації інвесторами. Проте такі періоди короткострокової корекції є досить типовими й для попередніх бичачих циклів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн тимчасово опустився нижче важливого рівня опору $70 000. Тож для биків вкрай важливо відновити свої позиції найближчими днями (у тому числі й завдяки притоку коштів до біткоїн-ETF).

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 99% Федеральна резервна система (ФРС) не знижуватиме процентні ставки наступного тижня. Учасники ринку очікують на лібералізацію грошово-кредитної політики у травні чи червні.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна вперше в історії перевищив історичний максимум. До того ж наприкінці тижня BTC подолав $70 000, що також призвело до низки ліквідацій трейдерів (але переважно ведмедів).

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024