Курс біткоїна за тиждень: ATH та висока волатильність

Курс біткоїна за тиждень: ATH та висока волатильність

Головний цифровий актив оновив історичний максимум, після чого на ринку почалися значні цінові коливання.

Курс біткоїна за тиждень (1-8 березня) зріс на 9,9% та наразі складає $67 400. BTC зміцнює позиції через попит інституціоналів та приплив коштів у ETF.

У першій половині тижня курс активу стало зростав, і 5 березня на американській біржі Coinbase було оновлено історичний максимум (ATH) у районі $69 200. Проте відразу після цього під тиском ордерів на продаж та фіксації прибутку відбулася стрімка корекція.

Курс біткоїна за тиждень: ATH та висока волатильність
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте стабільний приплив капіталу у спотові біткоїн-ETF дозволив відновити стале зростання. Наразі бики вже у черговий раз наближаються до рекордних показників, і більшість експертів налаштовані вкрай оптимістично.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує перебувати у боковому діапазоні $65 000-69 000. Бики наразі накопичують додаткові обсяги, щоб забезпечити продовження ралі. Але штурм нових максимумів, скоріш за все, відбудеться вже наступного тижня, адже спотові ETF не торгуються у вихідні.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 95% Федеральна резервна система не знижуватиме процентні ставки цього місяця. Тому надходження додаткової ліквідності на ринок відкладається на кілька місяців.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна показав рекордне зростання у понад 20%. Щоденні обсяги купівлі монет біткоїн-фондами досягли 11 000 BTC, що посилило диспропорцію між попитом і видобутком (який становить лише 900 монет на день).

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024