Курс біткоїна за тиждень: довгоочікуване ралі

Курс біткоїна за тиждень: довгоочікуване ралі

Головний цифровий актив показав рекордне зростання, наблизившись до історичних максимумів.

Курс біткоїна за тиждень (23 лютого – 1 березня) зріс на 20,4% та наразі складає близько $62 000. BTC зміцнює позиції через підтримку інституціоналів та приплив коштів у ETF.

У першій половині тижня курс BTC не перевищував $55 000, але 28 березня почалося рекордне ралі. Біткоїн впевнено перевищив $60 000 та в моменті наближався до $64 000. Після стрімкої корекції ситуація на ринку відносно стабілізувалася й розвивається під контролем биків.

Курс біткоїна за тиждень: довгоочікуване ралі
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Спотові біткоїн-ETF продовжують слугувати основним драйвером зростання ринку на поточному етапі. Щоденні обсяги купівлі монет фондами перевищують 11 000 BTC, у той час, як майнери видобувають лише 900 монет на день.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн подолав останній важливий рівень опору перед штурмом історичного максимуму у $69 000. Після певної консолідації та накопичення додаткових обсягів бики можуть продовжувати оновлювати рекорди ще до халвінгу.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 97% Федеральна резервна система не змінюватиме процентні ставки у березні. Але інвестори залишаються оптимістичними, адже очікують на лібералізацію грошово-кредитної політики у травні.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна дещо знизився на 1,7%. Тимчасова стабілізація на ринку спостерігалася через зниження обсягів притоку капіталу до біржових фондів. Короткострокові власники монет також фіксували прибутки, що посилювало тиск продажів.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024